Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

33 лайка

26 лайков

Какие же они классные :heart_eyes:
Очень хочу весной взять у Вас свинок или свина :grin: надеюсь, что получится

2 лайка

З 10 лютого починається нова хвиля опоросів. Тож, у березні дехто з поросят готовий буде до переїзду)

1 лайк

Це не кадр з мультика.
Це мій майбутній хряк-мангал Сірко, якому пощастило потрапити в кадр справжнього фотохудожника.
Не усім хрякам так щастить)
Хлопцю майже 2 місяці і важить він близько 20 кг. Боюсь, що використати його як хряка я зможу лише в короткий період - мої свинки важать кілограмів по 50-70 і допускати до них 300 хряка, яким Сірко обіцяє вирости, недоцільно(
Думаю, він у мене попрацює лише в період між 7 і 10 місяцями поки його планова вага складатиме зі 100 кг. Цього достатньо, щоб освіжити кров моїх кармалів, які є поміссю кармала і вьєтнамця.

3 лайка

22 лайка

Очень похож на дикого кабанчика)

Це і є суміш карпатської мангалиці, яка витривала, але дуже беконна, і витривалого і дуже м’ясного європейського дикого кабана.
Породі погад 100 років, але дикість досі очевидна…
Прямо не знаю, може мій Сірко спариться у теплому сараї, а не на вулиці, де, як правило, тримають мангалів цілорічно…

3 лайка

Ось ще диво-фото Сірка)

23 лайка

Вирішила двох малих свинок, які були в іншому виводку, об’єднати з трохи страршими - і тих, і інших залишаю на плем’я, тож хай і живуть разом.
Що тут почалося - старші, як кабани почали срибати на менших і кусати за вуха. Такої агресії до менших не чекала від них(
це при тому, що ще місяь тому вони усі дружно уживалися у одному вольєрі.
Якщо не вирішу проблему, певно, буду продавати малявок.

3 лайка

Учили мене колись так: перед тим , як об"єднати свиней, потріть прибульців гноем з загончика , де живуть основні свині.

4 лайка

Дякую за підказку!

А оце батькі мого Сірка. Вони ще самі достатниьо молодні мангали, що мали лише пару опоросів.

10 лайков

Мої колюлі - ледацюлі.
Ходити гуляти геть не хочуть, але у критому дворику тусуються з задоволенням))))
Тут їм завжди є робота))))

43 лайка

Очень здорово придумали. И не нужно таскать бесконечно это сено. Особенно меня удручает выковыривание сена из больших рулонов - это ужас.

4 лайка

Невдалий досвід рулонів минулого року змусив нас відмовитися від них. Квадратні дорожчі, але точно зручніші. Ми поки використовуємо їх.

2 лайка

К сожалению, не всегда удается найти что нужно, в квадратных тюках. Мне в этом году предложили чудесную мягкую молоденькую люцерну в рулонах и по цене очень хорошей - не смогла отказаться.

5 лайков

Якби мені таке запропонували, то і я погодилась би))))

1 лайк

Потроху з’їжджаються мої козенята. На наступному тижні від @svetlana_fomina_2013 приїджає ще одна моя красуня. Чекаю-не-декаюся)
Мо вже місяць її не бачила…
Світлана назвала її Лара, ми додаватимемо прізвище))) Брю. Вийде Лара Брю. Брю це через колір - козеня - 81% нубійка -гніде, дуже схоже коліром на норвежський сир з сироводки, який я часом роблю - брюност.
Чекайте за кілька днів фото)

6 лайков