Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Какие же они хорошенькие малыши :hugs: милахи

3 лайка

Кто боится, а кто боится и выжидает удачный момент, чтоб свалить :rofl:

2 лайка

Голова у кролика калифорнийская. У них особенная, как бы укороченная, носик не выступает) И, как бы, без шеи - сразу туловище.

Я с крольчатами не играюсь, потом сложно с забоем.

Как-то сынуля надрессировал крольченка, как только дверцу открываешь, малый разбегается и на руки сразу выпрыгивает. Не знаю, как у него вышло так научить малыша, но было очень смешно) И крольченок какой-то бесстрашный был.

7 лайков

Я их по этой причине и не развожу :joy:

3 лайка

Та я теж не планую гратися, але ж це перші) треба зрозуміти і про характер, і про типи поведінки…
Як без цього…

Я була впевнена що каліфорнійці білі з темним носиком і вушками. Бо кролиці у мене такі і юний двомісячний кріль, якого сподіваюсь наплем’я залишити.
Але в гнізді трапилися і такі білі з темненьким у маму… На фото видно

3 лайка

Калифорницы и есть белые с черным носиком и ушками. Если цветные в помете - родители помесные.

2 лайка

Друзі прилетіли зі Стасбурга. Передивлялись фото. Оцим не могла не поділитися з вами;

29 лайков

Это все их детки? И сколько там населения поместилось в той чудо-коляске?

1 лайк

Їх там четверо. А чиї це дітки і чи це їхня мама рулить транспортом, я, звичайно ж, не знаю…

А, я думала, что это и есть ваша подруга.

2 лайка

Вона б і не проти, але поки Бог не дає…
А на фото просто жінка що гуляла містом. Усі дітки і жінка мають волосся одного кольору і схожі форми голови, тому я думаю що це мама…

2 лайка

Вроде пятеро, как минимум. Возможно шестеро.

10 лайков

А я п"ятеро бачу. А по тому, як сидять, то може бути і шестеро.
У вересні минулого року, коли була на фестивалі сиру, виходимо з дочкою , а перед нами МАМА і четверо синів-близнюків. Вони такі однакові, що ми просто зупинилися перед цією “картиною”

21 лайк

Цей хлопчина трьох тижнів від народження добряче злякав свою мамашу - принагідно виліз з воль’єра і побіг знайомитися з зовнішнім світом.
Найбільше до душі йому припала свиня Піпетка, яка ось-має опороситися… Але коли настав час їсти, поплентався до мами…

31 лайк

Свинья Пипетка :hahaha: Здоровская кличка!

6 лайков

Який класний свин :+1:

2 лайка

Я не знаю, як викласти відео, бо записала б як вона співає… Піпетка - актриса!
У неї улюбнна справа улягтися мордою в корито і співати щось сама собі… Завжди, не лише тоді, коли порісна
Вчора хотіла трохи погонять її по сараю, бо не дуже добре перед опоросом лежать і лежать… Так вона на порозі загончика свого на пузі зависла і ані туди, ані сюди… Хоч кран викликай!
Коротше, довелося вдмовитися від прогулянки… Хай вже лежить і співає…
Я її попередида: якщо зажиріла і погано розродиться, то буде з неї шашлик на Великдень. Тож, хай думає…

12 лайков

Нарешті добралася до вас в гості на сторінку, хоча мимо майже щодня проїзжаємо :slightly_smiling_face: Гарні ваші тваринки

Добавлю свої п"ять копійок у сирники :wink: завжди кладу замість манки кукурудзяний крохмаль, виходять дуже гарні та ніжніші ніж із манкою, до того ж безглютенові тому корисніші

Спочаку в ютюб, а потім зсилку сюда вставляєте.

А м"яска можна у вас замовити?

3 лайка

НДякую за підказку з ютубом… Давно хотіла, але руки не доходили… Тепер мушу!
Щодо м’яса, то я його не продаю… Тохи є зайвого, але не так, щоб аж занадто… Були випадки - живою вагою продавала ввдпочвальникам, запрошувала колія і він за додаткові гроші різав, смалив, тощо… Але то було пару раз і непавді… Аж минулого літа!
Поки все малечею розбирають, а я доїдаю 'нєлєквід’:stuck_out_tongue_winking_eye:

Не по темі…Сьогодні переглядала малечі і отаке диво знайшла:

14 лайков

Моя найменшенька - Квасолька - вже зовсім по дорослому насолоджується весною, поки її старші подруги гасають як угорілі! Світлано @svetlana_fomina_2013 та Ірино @rischa впізнаєте своїх дівчаток)))

В

26 лайков