Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Прислали отаке фото і кажуть вибирай будь-якого. Це була мука, але я вибрала!

1 лайк

У них такие рыльца длинные. Прям как дикие кабаны. Это?
А зачем Вам выбирать? На племя?

2 лайка

Це мангали. Мені потрібен юний хрячок, бо мій Королевич усіх дівчаток покрив, тож невдовзі доведеться думати, хто займеться його дочками) ну і до того ж - кармали це суміш мангалів і вьєтнамців. Я вирішила влити мангальської крові.

3 лайка

22 лайка

Гарні свинки, на диких схожі, Оленко скоро буду передавати Вам передачку, напишу у вайбер коли

1 лайк

Маглали і є наполовину дикі. Я б не ризикнула їх розводити, бо це реальні гіганти… А мати одеого, що оновить кров кармалам - інша річ)
Посилкам завжди раді))))

3 лайка

У нас вже ніби й Різдво на носі)

22 лайка

Ооооо! :innocent::innocent::innocent: как же здорово!!!
Лена, это у Вас со двора фото?
:gift_heart:

3 лайка

Вот этот, что слева, ну такой (или такая) как из мультика прям!!! :grin: Улыбается!

@Nadesni, Олена, може знаєте в нашому боці, ближче до нас, чи тримає хтось мангалів? Залишаємо в зиму парочку травневих дівчаток, то хотілось би пару знайти. Цікавлюсь

1 лайк

Шукала… Все що бачила не вражало( тому собі привезли з-за Харкова… Часто до мангалів видають диких… А свіжу помісь дикого тримати в господарстві я не ризикую…

1 лайк

Ми під Харковом. Якщо є у вас контакти, скиньте будь-ласка (хоч в приват, хоч на вайбер 067-699-17-79)

Так. Це вигляд на недобову, де колись буде сироварня)

Якщо купите, з вас фото)

Якщо би мені це фото показали колись і заритали що це, я б відповіла, певно, телятко)
А насправді, це найперше козенятко, яке я колись для себе вибрала у @rischa . Тепер йому 5 місяців.
Звуть його Смолка (Адамівна) і вона 50% нубійка. Мама - коза зі складною долею і, якщо я не помиляюсь, напівальпійська, напівзааненка.
Сьогодні вона зайшла в охоту яку я виявила з подачі Ірини (колишньої власниці), але ми вирішили протягнути її дівочі ігри до весни. Хай поки обмежиться поцілунками))))
Як гадаєте, правильно?

1 лайк

Олено, цілком підтримую, не поспішайте з покриттям! Дотягни хоча б до 10-11 місяців ну і по розмірам дивись! Вона ще маленька по усим показникам - як за віком, так і за розмірами. Все встигнеться і на все свій час :wink:

Про телятко насмішила :))))))

1 лайк

На наступну осінь якраз і будеш з молоком. Ти ж наче так і планувала, якщо я не помиляюся?

1 лайк

15 лайков

10 місяців - це квітень. Значить окоз - жовтень. Не критично?

Нормально! Звісно важко щось планувати з весняними охотами, але для молока якраз класно. Знаю деякі наші форумчанки змогли рознести окоти на весну та на осінь і таким чином завжди з молоком.

3 лайка

В продовження розмови про колір смугастих кармалів…
Я залишила собі в племінну групу з серпневих виводків (від Рудої -свиноматки, що гарно показала себе і щодо легкості опоросіу, і щодо кльскості/якості поросят) двох смугастих льошок одну з яких ви щиро лайкали в смугастому варіанті.
Ось якими вони стали тепер в 3 місяці: