Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Хіба тіки за новим козеням приїду)
Таоя Лара-Брюшка нарвана - капець) усіх строїть! Міцна, збита… Ще трохи і главкозу скине з престолу.
М’ячем грається. Стоїть на задніх і дивиться в очі…
Весело з нею! Дякую!

3 лайка

Хай росте велика, на молоко на сир!

1 лайк

Мушу зробити зізнання: я не люблю сирники. І їсти, і готувати… А родина вимагає…
У мене то пригорають, то розтікаються… Виходять дуже негарні(
Гатити купу муки не хочеться - не корисно. Отак і страждаю…
А оце сьогодні нарешті приготувала щось есетичне. Сирники по-закарпатські. Хвалюся…


Робляться з добре відтиснутого сиру і манки, які мають перемішані до випікання постояти 15 хв (манка вибирає вологу з сира і розбухає). Потім робляться ‘стовпчики’ і смажаться…
А як ви робите сирники… Хочу їх полюбити, бо кілька разів на тиждень просто змушена смажити😜

17 лайков

Я змішую сир,яйце, манку, трошки цукру ( бо пригорають саме через цукор), соль ванільки трошки і смажу на вершковому маслі, от і все

3 лайка

Тільки вчора робила, ми всі любимо, але в мене теж була така біда

Але ніби знайшла вихід. Творог як найсухіший, 0,5 кг приблизно, 1 яйце, 1 ст борошна, 1 ст цукру, сковорідку зараз маю керамічну, туда олії зо 3 ст ложки, нагріваю, в мене електрична плита з 9 ставлю середнє між 4 і 5. Якщо сирник липне руки намочила, наробила пляцки і на сковорідку, накриваю кришкою, хвилин 5- 7 смажу, перевертаю, кришкою не накриваю і ще хвилин 5. Готові, з гарною скоринкою легенько рижою. Дуже смачно.

6 лайков

Дуже апетитно читається… Але цілу скланку цукру!!! Чи можна і менше?

А я на олії… І з мукою( цукру теж трохи кладу…
В вершкове масло ж домашне козине?

Колись дивилась передачу Андрія Доманського “Готуємо разом”. Так там у сирники кладуть тільки жовток і цукрову пудру замість цукру.
На 350 гр. добре розтертого творожку, 2 столові ложки цукрової пудри,ванільний цукор, 2 жовтки, 2 столові ложки борошна (одна в сир, друга на обкатку сирничків). Ложкою замісити тісто, одну ложку борошна посипать на досточку, зробити з тіста ковбаску, порізать на 10 кусочків, сформувати сирники. Жарити на олії. Сковорідку не накривать. Вогонь середній. . Мені подобається, смачно.

7 лайков

Зроблю обов’язково! Борошно на обсипку - це краще, ніж в сам сирник!
Перепробую усі ваші рецепти! А раптом виправлюсь)

1 лайк

По цьому рецепту у мене все вийшло з першого разу. Люблю дивитися цю передачу в 9 ранку у неділю на Інтері. Сідаємо снідати не спішно, хороша передача , не заважає їсти.

2 лайка

Я делаю как Света @svetlana_fomina_2013 только жарю на постном масле. Вкуснотень :yum: мои очень любят))

1 лайк

Можна і менше цукру. А потім додати мед, або якесь улюблене варення.

1 лайк

Я нашла прекрасную альтернативу сырникам.
Запеканку в мультиварке.
Творог 500г, яйца 2-3, манка 1стакан, немного сахара 2-3ст.ложки, сегодня добавила лимончик на терочке потертый, пару ложек масла - любого , все вымесила.
Чашу мульти смазала маслом , вылила тесто и выпекаю. Один час и прекрасная запеканка к чаю.
Пеку через день - раз пирог с вареньем, потом запеканку с творогом.
Быстро, удобно и вкусно.

18 лайков

Точно, хороший вариант, надо попробовать.

А сырники можно жарить и на подсолнечном масле для корочки, потом сложить в кастрюльку, сверху полить хорошо сметаной или положить куски сливочного масла и поставить в духовку минут на 20. Получится обалденно вкусно.

7 лайков

Я не люблю жарить, долго и не очень полезно.
А вот запеканка самое-то и быстро ,и вкусно, и полезно, да под чаек со сметанкой или вареньецем, да и так идет на ура!
И самое главное - гарантированный результат, никаких - недожарил-пережарил :wink:

5 лайков

Согласна, а еще очень важно, что быстро. Сейчас как-то совсем не могу много времени выделять на готовку, если это не сыры) И то ищу рецепты, чтобы быстрые.

3 лайка

Да я замесила, бросила и пошла по своим делам.
Пока коз покормили - свежая выпечка к чаю-молоку-кофе!
Красота! Огромная экономия времени.

5 лайков

Лара , это не опечатка ?

Может мультиварку имела в виду ?

Как ты ставишь металлическую чашу в микроволновку , да еще на час ?

1 лайк

Спасибо! Конечно мультиварка!
Микроволновку вообще не использую :wink:
Исправила…

1 лайк

я теж роблю запіканку замість сирників, смак той самий, а клопоту менше.

3 лайка