Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Оце зграя свинюків, які порадували мене поросятами у серпні і від яких я чекаю спадкоємців у лютому. Оскількі льохи і хряк живуть разом, то день опоросіння для мене буде таємницею. Хочу одну дату вже знаю - 12 лютого.

2 лайка

30 лайков

Дивлячись на них ніколи не подумаєш, що ще три місяці вони були такі:

34 лайка

Чи такі:

43 лайка

А ще у мене є отаке диво: червоний індик. Не лише гарний, а й свою роботу добре робить)

1 лайк

56 лайков

Дівчатка! Розкажіть будь-ласка про кількість світла в козлятниках взимку. Бо я щось хвилююсь, що моїм малявкам зовсім темно(((

1 лайк

Лена, у меня есть окошки и двери пока открыты днем, света хватает, вечером не включаю. Только когда прийду доить включила, подоила - покормила - с водой разобралась и выключила. А еще есть тема ‘‘свет в козовнике’’ по моему называется.

4 лайка

Це мої малюки-кармалята) дехто з них вже невдовзі стануть свиноматками))) контрольний час продуктивної охоти - День Святого Валентина)))))

29 лайков

А ще днями сталася така весела історія: побудували ми для льошок критий зимовий вольєр. І тварини кинулися усе винюхувати, розвідувати!
Раптом ми помітили, що вони жеруть яйця. Кинулися туди - десяток качиних яєць зарито у піску.
Виявилося, що там прилаштувалися наші каченята. Їх лише двойко і їм лише півроку. Ми їх купили просто щоб попробувати і порізати… Вони гуляли на волі… Навіть не здогадувалися, що вони вже несуться.
Отак завдяки поросятам ми і качину яєшню спробували))))

20 лайков

Какой смешной коричневый Хрюндель :laughing::heart_eyes: прям улыбака получился

7 лайков

Це з тих свинок, що були смугасті - я дві собі на плем’я залишила. Ось вона на давнішому фото.
А от хлопчина один ще є.
У нього, правда, смуги ще не зійшли)))

24 лайка

Дочекалися! Опоросилася моя найменьшенька льошка в’єтнамка Піпетка. Ніхто не знає коли і з яким хряком вона погуляла, тому час опоросу був невідомий. Крім того чекали - чи чисті вьєти будуть чи помісь з кармалом. Виявилося, що усі вьєтнамці) 9 малявок! Для першого опоросу - чудово!!!

12 лайков

Перше фото нового сімейства) піпетка поки нікого до себе не підпускає, але й опоросилася сама без жодного патронату))))
image

28 лайков

21 лайк

Леночка, поздравляю с пополнением в хозяйстве :rose:
Свинкам-детям хорошо расти, а маме-свинке много молочка и сил выкормить хрюшат :baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle:

2 лайка

Дякую! Хай би Бог так і дав!

2 лайка

Лен, а хрюшам сухарики можно же давать? Ну типа лакомства

2 лайка

Я давала і вони на задні лапи вставили за ними… Потім підросли і ледве не повалили мене якогось разу) перестала давати) але вони люблять)))
У друзів була свиння, яку переводили з місця на місце за допомогою батона-приманки. Куди батон, туди й свиня!

9 лайков

Ох и шустрая пипетка) Поздравляю с пополнением)

3 лайка