Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Я как-то с посадки надергала пару хиленьких сосенок, чтоб возле дома посадить. Не прижились они

1 лайк

Я теж в хаті з живих гілок роблю віники, а ялина на вулиці. І ще на дерава кидаю ліхтарики//гірлянду на батарейках!

3 лайка

Наталко, якщо корінь сосни потрапить на повітря, він отримає опік і вмирає. Тому сосну можна викопувати а не висмикувати. І лише з землею!

3 лайка

Ну “героїні” то вже занадто, просто штучна ( окрім екологічного погляду) це:

  1. Фінансова вигода, я потратила 100 доларів на найкращу трьох метрову, яку змогла знайти.
  2. Краса. Вона красивіше за якусь сосна чи обдерту ялинку, яка обсипеться до різдва.
  3. Відсутність сміття після ялинки.
    Тобто це ще й практично і економічно.
    Наприклад, скільки б коштувала саме така ЖИВА красуня? А помножити на 17 років?
23 лайка

Красуня!!!
А наша $50, але маленька)
190 см з контейнером…

16 лайков

Також красуня. Та ще й і рости буде. В нас така була виросла в Києві біля хати, але її садив ще батько чоловіка. То вона вимахала вище хати, і щоб її нарядити, прийшлось спеціальну драбину розкладну купувати. І робота по наряджаню і розряджанню на мій погляд дуже небезпечна…тому я і психонула із цією штучною.
…Але вам цієї хвалить на 20 років точно, щоб наряжати без спецпристроїв

4 лайка

Я біля кварити посяадила блакитнувату роки 3-4 тому . І зараз їздила гірлянду начепила щоб людей радвала. Але ялинка практично не росте( хтось був маківку зламав, так вона зо 2 роки тужилася щоб нову випустити. Але змогла! Цього року нарешті був приріст…
Як ніхтотнічого не зламає, наступного року рване)

10 лайков

З Новим роком! Він трохи має до гаших господарств! Це ж рік свинні!!!
Хай плодиться усе, приносить користь, щоб ми були щасливі і здорові!
І щоб завили усі, хто може зробити наше життя гіршим!

18 лайков

Нехай Новий рік відкриє нові, ще невідомі горизонти в твоєму житті і наповнить її безліччю дивовижних сюрпризів! Бажаю, щоб поруч з тобою були улюблені люди і близькі друзі, а проблеми і сумний настрій пішли далеко-далеко!

3 лайка

Грибний сезон 2019 відкрито!
Це зимові опеньки!
Зараз готуватимем з них легкий суп, щоб переобідати після важкої вчері.
Ці гриби ростуть у нас в лісочку за парканом.
Та і на нашій території є, але зе дуже дрібненькі.
Гадаю, до Різдва якраз піднімуться, тим паче, що тиждень очікується теплий!
А ви збирали гриби взимку?

13 лайков

З Норим роком! З грибами! Як це цікаво - гриби зимою! Ніколи не збирали.

5 лайков

Здравствуйте Елена вы где находитесь? Случайно не в Пуховка? Если вы знаете за садик.Кстати не очень.

У нас переказують, що для дідів-прадідів зарізати свинню до Різдва це було законом.
У рік свинні теж Різдво ніхто не скасовував! Готуємося!
Щього року робимо поросяці тушонки з твєї малечі, що не продалась і що на розведення не залишаю.
Тушонка в печі в чавуні вийшла супер (цього року не пощусть, то вже й спробувала)
А отакі подарунки гостям вручила, бо в тушонці вони недоречні,

17 лайков

Лариса я вам благодарна за подсказку.Начиталась и попробовала.Коз утром выпускаю и по одной завожу в загончик на дойку.а там зерно.Две козочки первоокотки тоже ведут себя нормально.Сегодня третий день Стоят в очередь,уже и заводить и звать не надо.Заходят сами .Правда кое кто пытается еще раз подоиться нарушая очередь.И мне как удобно.а то со всеми своими причандалями бегала от козы к козе.

12 лайков

image

Над головами зіронька стала, Всій Україні звістку подала.
Що поміж кіз, в стайні низенькій, Дитя народилось — Ісус маленький.

Ісус народився, ручки складає, Хто за Вкраїну - благословляє!
Тож припиніть без причин сумувати, Хлопці сміливі, ніжні дівчата.

Свічку запалимо, Богу вклонімся, В добрій надії Ісусу молімося.
Щоб дожили до ще кращої долі, Щоби розквітли, як соняхи в полі.

Маленький Ісусик не спить, не дрімає, Своїми руками нас обіймає — І вашу хатину, і нашу родину, І всю Україну!!!
Христос ся рождає!
Славімо Його!!!

8 лайков

Скористалась зі свят, щоб провідати свою Квасольку.
Їй 4.5 місяців, вона ровесниця Лари Брю, але ще досі не у мене в господарстві. От і цього разу хотіла привезти її, але з такими дорогами і морозом не вийшло…
Сподіваюсь, свокоро вона вже буде вдома!

30 лайков

Красота неописутельная !:heart_eyes:

4 лайка

Повернулася вночі додому. На вулиці Брррр( -16. Але прогноз радує - мороз відступає. Саме час звернути увагу на красу:

А ще кілька днів тому у Карпатах був той самий сніг, але зовсім інші картинки😜

22 лайка

Діти вернулися з Буковелі 31 грудня.Перший раз за три роки таке сніговище.


Тиждень,що там були,трактор вигрібав дорогу ранком і ввечері,а сніг майже не переставав падати. .

27 лайков

Гори, сніг і зима - це прекрасно для відпочити. А як око радує!!!
Але жити в таких умовах я б не наважилася…
Рівно два роки тому попала в такі заметілі в Карпатах, що застряла на кілька додаткових днів… Отака невдала спроба пожити у знайомих в горах…

4 лайка