EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

‼️Ферма-майстерня #NaDesni: нубійці, кармали, кохінхіни, орпінгтони та інші радощі

(Людмила) #483

Это не она :slight_smile:
Это ферма куда идут козы с фермы старфайер нубианс США , владелица которой Хелен Шнайдер, она мне говорила, что это их представители в России и про своих коз в Молдове.

(Іван Мороз) #484

Ось мій дідо - N1709014 дата народження 6.10.14
А російський - N1790104 дата народження21.04.16

Особисте господарство "ПРОМІНЧИК"
(Лариса) #485

Давайте на Вашу страничку перейдем, а то неудобно на чужой вести беседу

(Лариса) #486

Согласна, ошиблась
Извините, плохо было видно номер

(монахиня Елисавета (Елисавета)) #487

Марина @Kharkovchanka, это которого козла предлагали из Молдовы привезти за 1000 евро , взрослого ,что фото выше(в светлых тонах)?
И это европейские крови?А от куда?

Про красивых нубиек с удоем два литра уши б мои не слышали! Люди,это не норма! Бывает всякое. И таких очень много. Но обидно,когда это принимается за норму…
Ой,Лариса,извините,нажата ответ не туда))

(монахиня Елисавета (Елисавета)) #488

Но чтоб вымя рампа ,арка, соответствовала :wink:, верно?
Я то же в поисках)

(Марина) #489

Нет Елисавета , взрослого козла я увидела в ленте на ФБ у кого то из Россиян. Было написано что продам , козлу 1.5 года , привезен из Молдовы. Крови - Европа. Доки на родителей есть. Причина продажи - смена крови . Детей дает нарядных. Написала в личку и попросила контакт Молдавского заводчика. Он оказывается есть у меня в друзьях , но ФБ не любит , больше его фото в ОК и ВК , но меня там по понятным причинам нет уже.
Поэтому он мне и позвонил , присылал много фоток.

Цену озвучил на будущего козленка ( я спрашивала именно за козла ) Я не стала морочить человеку голову , для меня эта сумма неподьемная

(монахиня Елисавета (Елисавета)) #490

А ,понятно,на будущего малыша.
А цена за того красавца,1,5 года,какая была? Если малого покупали за 1000 евро?

(Марина) #491

Я полностью согласна.

Ищу козла. Чем больше ищу , тем сложнее становится. Начинаешь понимать кто откуда и по чем … Но я все равно найду. :grin:

(Марина) #492

Там цену называли в личку. А мне не интересно.

(Олена ) #493

Я своїх помило/удач вже натворила) кинулась в покупки з головою. Як мінімум половину з форуму. Тепер буду ростити і сподіватися, що я себе не підвела.
Але тепер кожну покупку робитиму з багажем нових знань від форуму, від досвіду.

(Лилия) #494

Мужчина-шикарный!

(Лилия) #495

Насколько этот парень хорош - Бог! А козлят а ,необычайной красоты!

(Олена ) #496

image

Ех, завтра їдемо за ялинкою!
Замовили ялинку у контейнері, щоб поставити її не в будинку, а на терасі.
Це дає шанс висадити деревинку і тоді вона продовжить життя вже неподалік від нашого будинка)
Я проти ниження ялинок заради 1 дня святкування і проти штучних ялинок, бо для їх виробництва застосовуються технології, що шкодять природі.
Як на мене, ялинка в контейнері - супер вихід!

(Юлия) #497

Згодна, але це дуже непоганий вихід і багато людей не можуть висаджувати ялинки. А я наприклад не хочу садити ялинку в себе на подвір’ї. Не подобається і все.
А штучну я купила 17 років тому, але враховуючи, що вона не зношується, то її можна ще буде і онукам залишити.
То можна сказати, що заради однієї ялинки природи пошкоджено в МІЛЬЙОНИ разів менше природи, чим на випуск одного автомобіля, який і надалі буде псувати природу, але чомусь ніхто принципово від автівок не відмовляється… А штучна ялинка нічим не гірша за натуральну, а кому не вистачає ароматів, то можна використати ефірні масла сосни чи ялинки…

(Светик) #498

У нас теж штучна, вже така старенька років 15 їй, але пам’ятаю у дитинстві, батько піде у ліс гілочок наріже, і ми вже дома з ним скручуємо ту ялинку, така гарна виходила, у відро покладемо з пшеницею, а зверху ще мандаринами відро закладали, так цікаво було, хочеться повернутися в дитинство хоч на хвилиночку, відчути той запах ялинки і мандарин, і батька побачити…

(Олена ) #499

@yasaman @svetlana_fomina_2013
Дівчата! Ваші 2 штучні ялинки зберегли погад 30 живих дерев! Деякі з тих сосен/ялин вже перетворилися в аеличезні дерева, що вже й гриби під ними ростуть) тобто, у вашому врятованому ліску можна і гриби позбирати, і ввдпочити…
Впевнена, що ця користь значно переважує негатив від вироблення кількох кг пластмаси!
Ви героїні!

(Инна) #500

А я уже 5 год пытаюсь посадить перед домом сосну или ёлку, пока все сохнут. Думаю еще голубую попробовать посадить, а вдруг приживется.

(Олена ) #501

Найпростіше - купити в контейнері, але не купуйте на дорозі, а лише в садових центрах. У мене є досвід купуваннямна дорозі: висмикнули деревину, присипали землею і продають… Тобто, не прижиту.
Ну і не можна таке дерево тримати в хаті, бо не приживеться точно

(Наталья) #502

Наша семья, папа, всегда покупал живую, голубую ель, красота, даже наряжать не надо было, такая она красивая сама по себе. Но как вспомню, когда её выносили на мусор, то иголки потом в квартире убирали целый день, так она вся сыпалась. Тогда я думала про искусственную.
Теперь у меня своя семья, и у нас искусственная, очень пышная и красивая. Можем и маленькую купить, с веток собранную для запаха.
А больших живых ёлок мне жалко.