Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Он такой неженка, что на нём привезёшь только пакетик сухих листиков разве что :grin: да и за дрова мозг выносят сейчас очень сильно. Оказывается нельзя сухостой собирать который толще большого пальца,а у нас много деревьев в лесу валяется и за дрова 600-900грн за складометр платим.

3 лайка

Оленко, зі святом!

1 лайк

Дякую Тетяно! Навзаєм!!! Гарни подарунків долі!

1 лайк

Видно котик довго до вас ішов, красавчик. Колись давно, я ще дитиною була, жила у нас кішка, народжувала по 6-8 кошенят. І от одного разу сусіди пожалілися татові, що наша кішка краде курчат. Тато їхав в Умань і завіз ту кішку, десь випустив у полі. Так у жнива прийшла вона додому, така гарна, аж блищала, тато казав - довго полями йшл, довго її не було, не думали, що прийде… З тих пір ніхто ніколи не казав, що вона шкоду робить. Жила киця довго, а потім десь ділася. Видно помирать пішла. Чомусь згадалася історія. Може і ваш подарунок буде вашим домовичком.

9 лайков

По-перше він юний, по друге, очевидно, жив з людьми…
Яка біда його викинула - не знаю( але він нам дуже прдобається…
А курей красти не буде, бо кури тепер у нас тільки на клітково-вольєрному утриманні, бо цей рік показав, що воля - це не для них…
Дякую за гарні слова!

3 лайка

Можу підкинути котеняток,якщо мало 0-02-04-d9356a9f8ecb849ec9b112502e5cb8c60ddf2d2961ec380f434dae193b7f7115_40b5be30 :kissing_heart: Весь період кітності втікала і не давалася в руки.За три дні до окоту сама попросилася в хату і вже пізно було воювати.А тепер така ручна,добра,муркотлива.Зимуємо разом :joy:

22 лайка

Коти хітрі) чого тільки не придумають, щоб забезпечити комфорт дітям! Ну, просто як люди :snowman_with_snow:

6 лайков

Зараз, що не день, то свято! От і вирішили порадувати себе юною поросятиною!
Бішало - було порося як порося, а як обсмалили - здивування: шия довга, срака як у качки.
Може це тому, що маленьке? Я такого ще ніколи не бачила… Але і таку дрібноту ніколи не різали…

9 лайков

То воно ще дитя зовсім,де та с…ка :slightly_smiling_face:

1 лайк

Одне можу сказати: я не в захваті від молочної поросятини…
А це ж буда типу репетиція новорічної страви…
Тепер прямо не знаю, як бути🙄 Чи відмовитися від ідеї, чи шукати який диво-рецепт…
Хтось має досвід? Підкажіть…
Я робила в гусятниці з травами , соєвим соусом, спеціями і фруктами…

2 лайка

Могу сказать следующее…Попробовав первый раз молочного поросенка- очень расстроилась,не моё, совершенно.Но опытные свиноводы мне сказали"ты просто не умеешь его готовить". Оказывается,что его нужно долго мариновать.Следующий порось был замаринован четвертями,как шашлык,и был в маринаде 2 суток- результат превзошел мои ожидания!Шикарное получилось мяско.Так что теперь,если готовлю поросятину,то мариную заранее.Попробуйте!

6 лайков

Ксюша! Повторю вашу мудрість на практиці в передноворічні дні! Сподіваюсь, маринування змінить ситуацію.
А з іншого боку, запитала у свох, чи хочуть вони якісь зміни до рецепту, відповіли - ні.
Може, це мені поперек горла стала жалість до малявки…:disappointed_relieved:

4 лайка

Думаю,что жалость сыграла не последнюю роль :disappointed_relieved:
Мне очень жалко резать и козлят и поросят.И если съесть поросенка я себя заставила,т.к. было очень интересно,за что люди готовы платить такие деньги за 5-6 кг тушку, какой у неё вкус.То козлят отдаю собаке.Хотя возможно тоже не умею готовить,но пока и не горю желанием научиться.

1 лайк

У нас головна страва, яку я лінуюсь готувати, але домашні дуже люблять це борщ
Навіть два борщі - це дві різні страви з різним смаком кольором і інгрідієнтами
Пічний з кістками і з нічною витримкою мутнопомідорового кольору
Плитний без м’яса (в прикуску з салом) хрумливий і яскравобурякового кольору

Сьогодні був другий

,

Дівчата, як ви досягаєте отакого яскравого кольору, якщо в цьому у вас буває потреба?:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 лайков

Чуточку лимонной кислоты или уксуса добавьте в период добавления свеклы. Но все готовят по-разному. Например, у меня свекла варится крупными кусками вместе с мясом, морковкой и луком, потом я ее вынимаю с морковкой, лук выбрасываю, в бульон добавляются другие овощи - картошка, потом капуста и тру свеклу и морковку и добавляю уже по готовности капусты. Затем чуточку кислоты + томатный соус или сок и будет ярким.

3 лайка

А я капусту і картоплю не кладу особливо в яскравому варіанті. Замість картоплі - квасоля.
А капусту і картоплю ми їмо в достатній кількості в інших стравах) - любимо певену картоплю з салом і соусом з часника, авокадо і олії.
А капусту і в свіжих салатах, і солену/квашену, і тушену…
Щодо зварити овочевий бульйон спрочатку - то спробую, цікаво. Тільки я додаю ще корінь селери та петрушки, а їм треба трохи поваритися.
Тож, ідея з овочевим бульйоном мені ох як підходить!

1 лайк

Чтоб ярко буряковый цвет был то без кислоты не обойтись

1 лайк

Я використовую сумак
А буряк не варю, а сирий тру на тертку і вкидаю перед готовністтю. Закіпіло і виключаю.

А у мене борщ вариться так. Спочату бульон, тоді кладу картоплю,покипить, капусту. А буряк, морква і цибулька притушуються на сковороді, як овочі осядуть, прив"януть, додаю сік томатний чи пасту (домашню), прокипить і тоді вже в борщ. Гарний, червоний, внук каже - бабусин борщ… Квасолю не люблять. У кожної господині свій борщ.

16 лайков

Точно як Оля написала, в мене яскравого кольору, тому що приварюю буряк, а потім тушу з томатним соком. Коли всі інгредієнти в каструлі готові солю, даю інші приправи, потім висипаю туди буряк тушений і цибулю підсмажену, виключаю і він ще настоюється хвилин 5-10 і їсти, колір насичено червоний. Бо буряк не вариться в кінці, якщо його ще підварити то колір тускніє, і чим довше тримаєш то колір бурий стає.

5 лайков