Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

А у нас щодо гакінчення газу усе просто - балон в багажник і на заправку. Іншого виходу немає…
Зараз у нас мрія - газгольдер на 500 літрів… Він га причепі буде. Це означає, що я і сама зможу заправити, бо причепити причеп - це одне, а кинути балон в багажник - це інше😫
Тут треба чекати поки чоловік з роботи приїде… А він ще й у відрядженнях буває…

4 лайка

Я не Марина, з вашого дозволу відповім :slightly_smiling_face: якщо на продажу, все велике піря і крила відкидається, окрім пуха і меншого піря.
Спеціально важила, з однієї гуски 200гр пір*я, залежно ще яка гуска по величині.

3 лайка

Крестится не пробовали? Помогает :wink:

1 лайк

У мене нещодавно була схожа ситуація - струму немає, насос не качає… А що робити? Тваринам пити треба… То я снігом себе виручала… Кому просто сніга насипала, кому натопила…

2 лайка

Зоечка, вибачте… Це була моя перша в житті на форумі цитата і я не правильно виділила текст… Більш так не буду

1 лайк

Та нічого, запитати ви теж саме хотіли? Я я просто @Mariana випередила, може вона ще щось відповість :slightly_smiling_face:

2 лайка

Крещеная, так-что, как муж говорит, сиди дома дешевле обойдется :grin:

Цитата

Саме це і хотіла. Просто почала відповідь писати і подумало - люди цитують, а як як чайних, хоч ніби й уме про текстові редактори знаю, а тут цю можливість не використовую. Почала шукати слово і знайшла не в тому посиланні…

Зоя у мене теж проблема качки мали и рости не хочуть,тушонки не робила.бо маю холодильник та морозильну камеру.Пидскажить тушонку писля тушиння и розкладання в баночки стерелизувати потрибно?Дякую.Вибачаюсь нема украинського.

1 лайк

У нас автоклави хлопці саморобні варять,з газових балонів. В наш один автоклав вміщається 22 0,5л баночок. Думаю в інтернеті можна знайти зразок.
Як що потрібно буде, то технологію автоклавування чоловік розкаже. Рецептами поділюсь, вони дуже прості.

У нас подібний до такого(фото з інтернета)
download

6 лайков

Ми якось важили, вийшло з однієї гуски 300г пір’я(пух і мілке пір’я)

1 лайк

Лєна я знайшла вихід із ситуації, построй піч, як у Оленка, може з піччю нічого не станеться!

1 лайк

Мне тоже та печь понравилась,особенно то, что она стоит отдельно от дома и ,в случает каких-то катаклизмов,дом уцелеет :smile:

Піч - чудово… А раптом дрова закінчаться😫
Доведеться йти на заправку - там продаються за божевільні гроші
Хоча мені простіше - у мене поруч берег Десни а там і верболози, і верби і купа стволів дерев прибивається до берега - можна наловити дров, як не зима)

1 лайк

Лена на ній і спати можна, а дров Лена назбирає, піде в ліс Каспера пасти, і дров і шишок, і на козлові й привезеш

3 лайка

Перед тем как по банкам раскладывать нужно половником снять часть жира, что-бы осталось его не много, отдельно в банки и закатываю.

Оля горячей в стерелизованные банки накладывала, толкушкой утрамбовывала, доливала жирком до верху закрутила и не стерелизовала. Нужно тушить пока аж вся вода не испарится.
Оно видно, когда уже воды нет, то жирок прозрачный. Мясо тушиться все в жиру, плавает в нем.

Это как старые добрые времена наши мамы, бабушки делали такую тушенку из свинины.

Помню мама бывало,если банок не хватало, потушит так тушенку, часть жира соберет, а остальное так и оставляла в кастрюле.Вынесет в погреб, а мы тихонько лазим и колупаем, вкуснятина. А смалец какой вкусный. На хлеб мажем и едим. :blush:

6 лайков

image

4 лайка

И мама вспомнилась, и детство, а смалец… ой сейчас захлебнусь.

6 лайков

На недобудованому 2 поверсі ми виявили кота. Там холодно, але без вітру.
Почали з ним спілкуватися - він виявився готовим не лише мишей ловити, а й наші смаколики споживати.
Звідкі він такий красень взявся - не зрозуміло… Поруч ніхто не живе, ну, найближче зо 2 км.
Ми його переселили до сараю, де справжне мишине царство. Ну і що? Живе тепер там, інколи проситься в гості до хати…
Чи ловить мишей? Не знаю… Не носить нам трупіки… Мо й не ловить… Але кажуть, сам запах кота розганяє мишей…
Коли я жила у місті, було у мене купа котів, але як тільки переїхали в замісття, що не кіт, то якусь з хвороб хтось у родині підхоплює… Тому до котів ставилися обережно.
А з цим вирішили примиритися - красень, особлива біла цятка на чорному хвості - а раптом це подарунок долі до Святого Миколая?

30 лайков

Любі мої! Вітаю зі Святим Мколаєм!!! Хай кожному він принесе отакиииий мішок подарунків! Мені він ьоготроку догодив)))) якось розповім😜

14 лайков