Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Для створення вигульного дворика для птахів шукали сітку-рабіцу висотою 2 метри. Знайшли на OLX. Заплатили.
А сітки немає…
Телефон 2 тижні не відповідає… Кажуть, ‘кидалово’(((
А вас дурили через інтернет і як ви виявляєте небезпечних ‘продавців’?
Ми, як бачите, прокололись на 1500 грн(((

Я всегда смотрю- когда человек зарегистрирован на ОЛХ, если только что- не доверяю. А вообще стараюсь всё брать через prom.ua , там обязательно читаю отзывы и смотрю рейтинг продавца.

6 лайков

Потрібно звернутися в банк і повідомити номер рахунку на який скидали гроші, також надати підтверджуючі чеки, вказати що Вас обманули. Банки які тримають свою рипутацію і не хочуть таких клієнтів вирішать ваше питання. У мене знайома отримала не той товар за який платила, то тільки за допомогою банку кошти повернули на її картку, а картку афериста заблокували. Не забувайте, щоб відкрити рахунок людина надає всі свої персональні дані.

8 лайков

Я теж дивлюсь час реєстрації. Було півроку ‘стажу’ і кілька профільних оголошень…
Тепер зауважли, що усі оголошенн в один день розміщені, хоч і зареєстровано раніше…
Читала, що скуповують акаунти для афер…
Коротше, передоплата - зло((((

6 лайков

Я бачу, всі тримають переважного одного цапа.
У мене теж один - Вітер.
Але я підслухала, що мені мої планують подарувати на Різдво красеня-іноземця 100% англо-нубійця.
І хоч це таємниця, я ж маю готуватися…
Чи можна тримати двох козлів (5 і 8 місяців) в одному загоні?
Якщо ні - які ризики?
Бо поки не розумію, куди його прилаштувати(((

1 лайк

Олена, в мене цього року разом жили два козли+з ними чотири шашлики, і вівці. Почували себе чудово. З їжою мирилися. Між собою трохи відносини з’ясовували, та не критично - менше енергії загони ломати. Весною планую брати ще одного козла - будуть жити разом.
В мене хлопці хоч бички і здорові, та ніжні і лагідні, як кошенята! :hugs:

4 лайка

Мій вітер теж бубуся - ломати ще молодий. А новенькій, як розумію, джентельмен, бо іноземець)))))
Прочитала, що для нормального генетичного функціоновання господарства потрібно три лінії. Мені до цього ще ого-го, але ж прагнути треба)

3 лайка

В мене зааненці. Та 100% козел один, потрібен ще як мінімум один. Старший козлик68+32 заанонуб, та він МОЯ ЛЮОФФФФФ :heart_eyes::hugs::heart_eyes: Навіть як що для нього не буде роботи в господарстві - він буде улюбленим м’якеньким хом’ячком :heart_eyes:

8 лайков

Поки ще не розв"язані,думаю що подружаться.А потім буде видно.В мене дорослий егоїст і ревнивець,не хоче компанії,хоч мирно прожив перші півроку в компанії двох ламанчів.А потім перезимував в сараї з козами і зрозумів,що гаремом він не хоче ділитися.Літом жив з п"ятьма синочками,трохи ганяв їх від їжі,а так не билися.А тепер з одним синком неприлаштованим залишився в другому сараї у великій клітці,а друга половина сім кіз,то він сина перекидав через себе,мусить бути прив"язаний.А малий вже його провокує,дражнить,бо також вже спарував кізку і не хоче поступатись.А так хороші обидва.:smile:

4 лайка

Дівчата! Дякую за підказки! Я зрозуміла ключове - краще козликів разом в юному віці зводити, бо коли зведеш дорослих - буде битва.
Але я от прочитала, що коли отакий молодняк живе разом вони влаштовують взаємний секс і це гальмує ріст хлопчиків
У кабанчиків гомосексуальні ігри постійні, але я не помітила, що це впливає на їх ріст.
А як у козликів?

3 лайка

У козликов по-разному… предыдущая моя пара козлов периодически ездили друг на друге. Эта пара, которая у меня сейчас, в подобном не замечена, они больше “умом” меряются, тобто башошки себе разбивают. Хоть и безрогие.

4 лайка

Дякую за фотки! Розмір 1/1.7 однієї секції мені дуже підходить)))
А такий відсік може бути і родилкою чи треба щось окреме?
У поросят у мене так: усі живуть разом (крім хряків і малечі) а ближче до опоросу я перевожу в окремі кабінки… Хоча спробую не ізолювати породіллю, бо бачила так у інших,
А як з козами бути?
Ось ваше фото, щоб і інші помилувалися)))) мене вразило, як у вас світло! У мене темнувато, але я виправлюсь😜

27 лайков

рожают мои девушки на месте, отдельной родилки нет. Есть отдельное помещение для козлят - я обычно сразу забираю. Но в этом году по разным причинам у некоторых мамочек пришлось оставлять детей, места хватило всем

4 лайка

Да, здорово и светло в помещении. Мне тоже очень нравится.

А еще огромный плюс - можно кормить индивидуально и никто ни к кому не лезет, не отбирает, не мешает и ничего не переворачивают.

6 лайков

Да очень большой плюс - отдельные денники…

3 лайка

ЧUploading: image.png(1)… Навколо усе довалило снігом, а мої свинята в сухому) просто я навіс, де вони живуть, обшила рабіцею а поверх плівкою)
Була спроба підкопу і вирватися на волю у главсвинн, але завелике пузо (вона порісна) не пустило.

20 лайков

Точно нямка :yum: Слюнки уже текут :drooling_face:. Рецепт записан :writing_hand: . Спасибо :blush:.

1 лайк

Зима! Свято наближається!!!

Це вид на мої козлятнико/свинарники/курники і трактор з мотоблока)

А це дорога на Київ. Не вистачає тільки саней, запряжених цапами і ‘бубенчіків’)))

23 лайка

им будет уютно и не одиноко у меня три им одному 2 второму полтора и младшему 7 месяцев очень дружны если кого вывести за апартаменты начинают беспокоиться и спят рядышком

1 лайк

Дякую! Ваші слова мене порадували!!!
А якого розміру у вас стайка на трьох?