Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Коли в нас була піч, мама запікала гусочку або качку - оце смакота. І паски пекли, а борщ, домашня ковбаска, млинці такі пухкі,:thinking: на газу і в мультиварці так не виходить.

4 лайка

Оце планую на вихідні зайвого гусака різати.
Спочатку був клієн, що хотів купити… Тримала… А оце перезвонив і повідомив, що до весни вирішив не купувати(
Тож матиму гусину вечірку) може знадаєте, що клали як робили гусака? В гусятницю клали чи у фольгу завертали? Чи різали на друзки?

Гуся мама запікала в гусятниці, а в середину робили начинку гречка з грибами і яблуками.
Вже печі в нас нема, то я запікала качку в рукаві і з картоплею, картопля ще смачніша за м ясо.
Качку я намазала сіллю, перцем, приправами, медом з лимонним соком і часничком. Навіть моя донька їла і не відчула часнику.

4 лайка

Самое простое - начинить порезанными кислыми яблоками, а обмазать густо майонезом, сверху можно присыпать любыми приправами. Выпекать можно на противне, периодически поливать стопленным жиром.

2 лайка

Сыворотку беру кислую творожную. Но можно брать и ту, что с под сыра, но на второй день. Сырная сыворотка быстро прокисает, становится кислой уже на второй день. Так что можно использовать любую.

1 лайк

Переглянула купу фоток і виявила, що на фотках двоє козенят постійно поруч:
Це 50% альпонубійка Смолка від @rischa і 75% нубийсько- Гернзейска золотиста Хвилька з Олешків. Обоє червневі - по півроку.
Може, вони дружать? Таке буває у кіз?

33 лайка

Какие красотки :heart_eyes:
Конечно бывает. Привезла я Ламанчей, они и держатся вместе. Мои Дашка с Машкой тоже всегда рядышком. А если кто придумает к Машке пристать, Дашка ее защищает :grin: и обидчик спасается бегством :rofl:

11 лайков

Мої з різних господарств…
Їх об’єднує те, що вони не претендують на лідерство і обидві були відлюдкуваті. Потроху приручились…
Взагалі, я вже зрозуміла, що помирити і здружити кіз не така вже й проста робота… У їхніх стосунках ствльки напівтонів)))
У свинтусів усе простіше - або бьють, або не звертають уваги.
І в той же час кози сплять кожна сама по собі, а свинні навалом, не зберігаючи особистого простору…

6 лайков

Думала блюдом уїк-енда стане запечений гусак, а став, схоже, норвежський рибний суп з вершками)
Готували колись таке?

20 лайков

І шо воно таке?
Нямка наверно страшна :yum:

2 лайка

А це хто як любить) я перші страви - аєєє, а це з задоволенням.
Вперше спробувала в Бергені на звичайному рибному базарі… А тепер, як хочу покращити настрій - готую.
Треба мати три риби - беру завжди кістяк сьомгі (дешево і навар дає), якусь білу рибу (пангасіус, хек, мінтай, окунь…) і якісь морепродукт - економ-варіант мідії без панциря, віп-варіант королівські криветки - в панцирях бо панцир дає смак.
Усього цього треба по півкіло на велику (5 літрову) кастрюлю.
Риба вариться до готовності, виймається хребет і додається трохи картоплі, цибулі, корінь селери, моркви - хто що любить. Паприку і лимон…
По готовності додати вершки (жирних 300-400 гр) і можна подавати. Їмо як борщ пару днів як 1-2-3 блюдо одночасно)

15 лайков

Заморская уха :yum: как-нибудь попробую своим наварить

4 лайка

Щось мені здається, якщо в нашу рибну юшку з різної риби і раків додати вершків, то буде не гірше)
Ми якось робили суп з кількох раків (може, 5), то вийшло огого. Тільки ми раків пропустили через м’ясорубку разом з панцирями. А треба було ще кинути кілька дрібних, щоб для краси по одному в тарілці лежали.
Не для смаку, а для фртогенічності)))

5 лайков

Моєму юному Вітру на прогулянки якщо і випадає виходити з дівчатками, то ці дівчатка - свинки)

42 лайка

Головне , що йому не одіноко )))

2 лайка

Таке враження, що кури ховаються в тіньочку від сонця)))
Позвикаль в сараї сидіти, а як виходять на вулицю і тут ховаються)
Шотза народ такий сонцененависний?)

20 лайков

Здорово, у вас солнышко. У нас сверху капает, под ногами лед, великолепно просто, лед и сверху вода. Ходишь, как на коньках. Утром дважды чуть не навернулась с ведрами.

4 лайка

Я все мрію провести воду в сарай… Але як подивлюся сквльки копати траншеї і порахую скільки це коштує, то думаю - може прокрутить ще одну дірку в грунші. Води у нас поруч - метри 3-4
І тоді носити відра не доведеться…

1 лайк

То вони не від сонця. Придивіться, скоріше від вітру, вони там знайшли затишок. Ми своїм курям в 17 році зробили такий собі сховок на сонечку. Біля свинячого вигулу з південної сторони поставили два пенечки і на них прибили довжелезну дошку, якраз така була вільна. Тепер кури там часто сидять, гріються, з трьох сторін закриті від вітру, а зверху захищені щифером, яким покритий вигул. Там завжди сухо.

2 лайка

Оля, безумовно ви праві. Я знаю, що це від вітру. Тому й напрсала ‘таке враження’)
У нас добрячий вітер майже завжди зі сходу, з росії. І такий холодний та пронизливий((((
Терасу побудували з гарним видом на Десну, а про те, що вона відкрита отому норд-осту не зауважили(((
Тепер думаємо, як терасу захистити…
А курей переводжу в своєрідний сарай - кілька секцій з курми з’єднані в одну споруду з вигулом на південь. Тож, виходить майже за вашою схемою)))

1 лайк