Фартухи для козлів, ліфчики для кіз, нашийники, попони та інше спорядження для кіз та собак. Індивідуальний пошив.

Свитана,благодарю за фартухи и мартингейл собаке, и за внимание к моим часто нестандартным запросам по пошиву изделий.
Пошив очень качественный, как всегда.
Мы постоянные клиенты третий год , всем рекомендуем!

7 лайков

Свитана, фартук получили. Всё идеально подошло. Спасибо !

1 лайк

Добрий день. Світана, можно заказать фартух для козла. Розмір L / висота в холці 82см.
Адреса Полтава НП номер 29 тел. 0958797641. скіньте карточку куди перерахувати гроші

1 лайк

Доброго дня. Вже відповіла Вам у вайбері :slight_smile:

@Natkaviktor @Sergia @Dobrusha1 @Vladinata , дякую вам за відгуки!

:slight_smile: Ваша прискіпливість не дає розслабитись і змушує вдосконалюватись.

До речі, віднедавна переважна більшість виробів шиється промисловою машиною, тож до того міцні шви, стали ще міцнішими :slight_smile:

ПС. Величезне прохання до всіх моїх клієнтів, по можливості ділитися зі мною усіма зауваженнями щодо комфортності та якості виробів: і позитивними, і негативними, якщо такі є. А якщо ви будете скидати мені хоча б посилання на фото і відео - це буде взагалі бомбезно! І, головне, корисно для нас усіх. Адже, на превеликий жаль, я абсолютно не маю часу на відвідування ваших сторіночок :cry:

3 лайка

Подвійний - мається на увазі з тканиною полотнища у два шари. Відтак полотнище фартушка з обох боків виходить лицьовою стороною тканини назовні. Такий фартушок підійде на дорослих козлів, яким не потрібен запас довжини на фартушку. Ну і він виходить трохи важчий за стандартний варіант. Назву цій моделі я ще не вигадала, а вартість такого фартушка +120 грн до звичайної ціни.


5 лайков

Друзі, залишилося ще декілька ошийників за акційними цінами!
Шириною 2,5 см (на дорослих кіз/собак)
червоні 5 шт, синій 1 шт - по 80 грн
Шириною 2 см
3 шт червоних (на козенят, підлітків) - по 60 грн

1 лайк

IMG_20200611_104437_440
Дякуєм за такий моднячий девайс !

3 лайка

Наші обновки😊

7 лайков

Здравствуйте! А где такие штучки на рожки продаются?

1 лайк

Друзі, хочу нагадати які мірки необхідно зробити для замовлення фартушка на цапка чи бюстгальтера для козочки.

Для замовлення ошийника на козу, шия тварини заміряється в самому широкому її місці. AddText_03-17-02.04.59
Для ошийника собачці шия тварини заміряється в самому вузькому її місці.
AddText_03-17-02.10.53

Зробити замовлення можна написавши мені у приватні повідомлення @Yara88 або на вайбер/ватсап 0971001823

4 лайка

Свитана, получили ошейник. Очень классный. Спасибо большое!

2 лайка

Доброе утро, я покупала на сайте https://ukrferma.com.ua/products/nasadki-na-roga-myagkie

2 лайка

Добрый день. Примите заказ на 5 ошейников для взрослых коз.

Доброго дня. Пишу Вам у приватні повідомлення.

если есть ещё эти ошейники, я заберу.

Ошийничків вже немає.
Будуть через тиждень, по звичайній ціні.

1 лайк

Друзі! Наразі є можливість пошиву певної партії ошийничків woof-econom шириною 2 см зі знижкою.
Чотири кольори: жовтий неон, рожевий, і традиційні синій і червоний.
Стропа плотна, товщиною 2 мм, фурнітура чеська поліацеталева, зварне кільце.

Такі ошийнички підходять собачкам дрібного та середнього розміру, маленьким козенятам і підліткам, а також дорослим козам (за умови, що їх не будуть припинати).

Вартість зі знижкою 60 грн (звичайна ціна 100 грн).


5 лайков

Невеличкий огляд ошийників моїх кіз на випасі :slight_smile:

3 лайка

замовляю 5 шт . :wink: :+1:

1 лайк