Фартухи для козлів, ліфчики для кіз, нашийники, попони та інше спорядження для кіз та собак. Індивідуальний пошив.

Друзі! Хочу нагадати, що ви завжди можете зробити замовлення, користуючись сайтом http://www.woofhoof.com.ua/ (це мій особистий сайт, без посередників), де ви можете самостійно вибрати виріб, його розмір і колір, а також оформити замовлення, як у будь-якому інтернет-магазині.

Хто ж не любить робити замовлення на сайтах, а віддає перевагу живому спілкуванню з майстром/продавцем, телефон/вайбер/телеграм/ватсап +380971001823, або ж пишіть мені в особисті повідомлення тут на форумі @Yara88

Зняти заміри на фартушок для козлика або бюстгальтер для кози, можна користуючись таблицями з підказками :slight_smile:


—————————-

Фартук-шлея для козла, от нежелательного покрытия коз.

Пошив по вашим замерам.
Легко одевается/снимается благодаря застежкам-фастексам.
Длина всех ремешков регулируется.
Ткань плотная непромокаемая (оксфорд)
Вся фурнитура качественная (используется для изготовления собачей амуниции): фастексы и рамки - ацеталь, сварные кольца.

Доступные цвета: бордовый/красный (на фото), темный хаки, темно-серый, черный.
Стоимость 210 грн
Пересылка по Украине Новой почтой

[]

[]

[]

Приймаю також замовлення на пошив ліфчиків для кіз.

:goat: Ліфчик шиється з шлейкою, завдяки чому мішечок для вимені надійно тримається на козі


• завдяки застібкам-фастексам шлейка зручно та швидко вдягається/знімається
• довжина всіх ремінців регулюється
• застібки-фастекси та рамки міцні (поліацеталеві) - не бояться ударів, сонячного проміння, морозу, витримують великі навантаження
• мішечок під вим’я відстібається від шлейки. Його можна знімати міняти на інший, іншого розміру чи з іншої тканини.
**тканина мішечка - цупка бавовна ззовні, всередині бавовна або льон. Можна прати у пральній машині.

Відправляю Новою поштою по всій Україні
(вартість відправлення у цій службі на сьогодні 36-41 грн)


Для замовлення потрібні такі мірки:

О - обхват кози за передніми ногами
S - обхват козочки перед вименем (перед тазом, по голодним ямкам)
А також в двох словах опишіть форму та розмір вимені: широке/вузьке/довге, велике/середнє/мале.

Замовити можна, написавши у приватні повідомлення @yara88 або на Вайбер//Телеграм +380971001823 :calling:

27 лайков

Где вы находитесь и какое хозяйство представляете, являетесь ли сами козоводом?

А что значит по “вашим размерам”? какие размеры Вам нужны? хочу заказать.

1 лайк

Так. Антон, я тримаю кіз і на фото мої тваринки. Представляю своє власне господарство )
Місцезнаходження - Київська обл, межа Білоцерківського та Рокитнянського районів, але це не проблема, бо існує безліч фірм-перевізників, зокрема Нова пошта має свої відділення практично у кожному райцентрі України.

4 лайка

@Odessitka, Ваши - это обращение к заказчику. То есть, вы даете размеры, вам по ним шьют.

@Rosava, следует уточнить, что и как мерять для заказа?

2 лайка

да, я то это поняла! вот уже объяснили какие размеры, а то я могла и свои написать.:wink:

7 лайков

Сегодня замеряю и напишу Вам размеры.

1 лайк

Хочу замовити такий фартушок,зроблю замiри ,але вiн росте

1 лайк

Довжна всіх ремінців регулюється, в них запас буде, а щодо самого фартуха, то я також маю ідею, як зробити щоб він “ріс” разом із козликом :slight_smile:

3 лайка

Тодi нам на вирост шийте ,грошi зараз перекидати?

Світлана, в будь-якому разі Вам потрібно зняти заміри з Вашого козлика, а я вже в процесі шиття додам запас. Зніміть заміри, визначиться з бажаним кольором (на вибір: червоно-бордовий, сірий, чорний та болотяно-зелений) і надішліть все це мені у приват.

2 лайка

Фартух пришол,обалденный,прочный и очень качественный пошив,спасибо большое,рекомендую,сейчас будем мерять обновку

2 лайка

Светлана, покажите, пожалуйста, фотографии — после распаковки и “в деле”, то есть, на животном.

1 лайк

А я его уже одела,фото уже на животном покажу

3 лайка

Спасибо:rose:, мы тоже получили обновку, но ещё не примеряли.

1 лайк

наш парень в фартуке:)

20 лайков

Татьяна, не длинный фартук на красавца? На втором фото кажется вроде как великоват, нет?

мы в обновке

24 лайка

вообще-то, великоват на мой взгляд. Посмотрим как этот будет себя вести, и ближе к осени ещё один закажу, что б был, а то мало ли что, порвётся ещё в ненужный момент.:wink:

1 лайк

Ну, порвать его непросто: двойная стропа, ткань плотная, сумочная, застежки-фастексы качественные (протестированы маламутами, моими козамии козлом) :slight_smile:

3 лайка