Фартухи для козлів, ліфчики для кіз, нашийники, попони та інше спорядження для кіз та собак. Індивідуальний пошив.

Светлана, моя девченка научилась вылазить из лифчика :sleepy::sleepy::sleepy: и затягиваем плотно и все равно…нужно доработать :relaxed:, возможно пустить еще одну шлейку

Саша, опиши мені, будь-ласка, в приват чи в вайбері, що і де вона знімає. Вирішим проблему.

Добрый день! А ошейники на коз сейчас шьёте? Какая сейчас цена на ошейники?
Заранее спасибо.

Спасибо за лифчик. Надели на козу. Ходила в нем 3 недели. За это время малышня отвыкла сосать мамку. Сейчас ходит уже без лифчика, все молоко-наше.
Чтобы не снимала- шлейку на спине завязали потуже на узел.

3 лайка

Наталья, напишіть будь-ласка мені у приват більш детально де саме ви зав’язували.

Взагалі, якщо раптом ремінці ковзають по рамочці-регуляторі, їх потрібно заправляти таким чином, як показано на фото

5 лайков

Доброго дня.
Так, для кіз шию, як і раніше. Фурнітура поліацеталева (суперміцний пластик), кільце зварне
Вартість на сьогодні :
без підкладки - 70 грн
з м’якою неопреновою підкладкою - 90 грн
з підкладкою та декором 120 грн

Фото на сторіночці Інста

1 лайк

Друзі! Хто ще не замовив фартушок для цапика?

У зв’язку з подорожчанням витратних матеріалів, змушена підняти ціну на фартушки на 8%. (УВАГА!) Нинішні ціни триматиму до 6-го серпня.

3 лайка

Друзі! На сьогодні вартість фартушка W&H

S, M 290грн
L 310 грн
X 350 грн
XX 380 грн

Що нового у фартушку, чому ціна піднялася? Все нове - добре забуте старе :wink: Я повернулася до початкового варіанту - до подвійної стропи. Останні кілька місяців вона подорожчала на 15%. Спроби зробити фартушок менш затратним, використовуючи іншу ремінну стрічку, мене не задовольнили (обмеження у виборі кольору, перебої з постачанням самої стрічки). Тобто, віднині, як і раніше, всі ремінці на фартушку - це різнокольорова ремінна стропа у два шари, прошита армованими нитками. На фартушках розмірів M та L - ремінці шириною 2,5 см, у розмірів X та XX ширина ремінців - 3 см (фурнітура відповідних розмірів).
Да, фартушок, як і все інше спорядження для тварин, шиється виключно зміцненими армованими нитками.


Наш Велес носить фартушок з весни, знімаючи на невеликі проміжки часу. Зараз навіть спить у ньому, бо ж почав обливатися, відтак більша частина його “одеколону” лишається на фартушку, а не на морді. Складочку, щоправда, він розпоров, але навіть з такою довжиною фартуха він гасав по випасу, носився з гірки вниз і жодного разу не зачепив, не наступив на нього. Полотнище, як бачите, чудово витримує наші жорсткі умови. А стропа у два шари, чудово тримає форму, не скручується і не рветься.

6 лайков

:ram::sheep::goat:: Для замовлення фартушка пишіть у приватні повідомлення @yara88 або на Вайбер//Телеграм//ВатсАп +380971001823 :calling:

:package: Доставка Новою поштою (вартість доставки на сьогодні - 37-43 грн пакунок на один фартушок, в залежності від відстані) :package:

Розмір можна визначити за таблицею.

Виміряти потрібно притискаючи шерсть тварини, чітко по тілу, ніякого запасу “на виріст” не додавайте, майстер все додасть під час пошиву.

В (зелена лінія) – висота в холці – контрольна мірка, яку майстер може Вас додатково запитати.

Тканина на фартушку цупка, в міру м’яка, непромокаюча (оксфорд)
Основні кольори: коричневий, сірий, хакі (болотний), зелений (трава), темно-синій, синій електрик, вишневий. Можливі ще чорний, оранжевий, червоний, блакитний і фіолетовий.
Шлея (основа фартуха) шиється із міцної поліпропіленової стропи у два шари. Всі деталі прошиваються армованими нитками.
Застібки, рамки-регулятори високоякісні (YKK або 2М) із поліацеталю (суперміцного пластику): не бояться ударів, сонячного проміння, морозу, витримують великі навантаження (* застібка-фастекс на ремінь шир. 2,5 см витримує навантаження до 160 кг; відповідно, фастекс на ремінь шириною 3 см - ще більшу). Також є можливість встановленням металевих застібок-фастексів (металеві значно дорожчі, але за бажанням замовника і відповідну доплату це цілком реально зробити).

3 лайка

Свитана, благодарю, заказ получили. Пошито очень качественно и быстро, все мои запросы учтены.
Мои нестандартные собаки теперь в удобных для них ошейниках( на Сандала только телячий купить предлагали в магазинах)которые так же не давят их подвесы на шее.
Козочки то же. Все мягкое (с подкладкой), прочное, практичное в использовании. Есть регуляция и нет напрягавших меня “хвостов” про запас, как в покупных ошейниках, где чаще всего “забывают” добавить колечко, в которое этот “хвост” заправить ( или это колечко ничего не держит). Мои козы постоянно эти хвосты грызли друг другу и вид ужасный… Теперь же все очень красиво и практично. Спасибо!

6 лайков

Єлісавета, дякую Вам за цікаве замовлення і за чудовий відгук. Нехай спорядження додає Вам і вашим хвостикам (і рогатим, і зубатим )), зручності та комфорту у повсякденному житті :slight_smile:

2 лайка

Кілька фото деталей фартуха зблизька




:goat::goat::goat:Що нового по ліфчикам для кіз.:goat::goat::goat:
Знайшла нарешті чудову заміну рамкам-двухщілівкам, які стоять на ремінці повздовж хребта і на одному ремінці з чотирьох до мішечка. Це не застібки, це просто регулятори, їхня роль - регулювати довжину ремінців, коли шлейка вдягається і підганяється по козі.
До початку серпня це мало ось такий вигляд

Щоб ремінець не ковзав по рамці, його потрібно заправляти у рамку ще раз, тоді він сидить намертво в ній і не саморегулюється .

З початку серпня ці рамки я замінила на трьохщілівки. Вони пристосовані саме для таких місць і не потребують додаткового закріплення ремінців. Нібито манюня дрібничка і економить усього хвилинку часу, проте, ця дрібничка унеможливлює зіпсований настрій через незручності, коли якийсь ремінець сам себе регулює. :slight_smile:



UPD :shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice: :goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock:

Наші клієнтки в обновках :slight_smile:




16 лайков


Наш Велес хоч і чемний козел, але крупний і сильний. І по чагарниках полазити любить. Я дуже рада, що знайшла таку чудову тканину для фартушка, як оксфорд. Не знаю, яка б ще тканина витримала таке знущання над собою ) Зараз, у період активного обливання, я взагалі не знімаю з нього фартух. Тож переважна частина його одеколону залишається на полотнищі фартуха. Пахне так як і задумано природою, але ноги, груди сухі і чисті.
Нехай вас не лякає те, що полотнище фартуха у стані спокою тримається вертикально, а не стирчить як ковш паралельно животу козлика. Насправді це величезний плюс: живіт сухий, а фартух обвітрюється і сохне. :slight_smile: Коли козел робитиме садку - фартух виконає свою місію, тканина в міру м’яка, в ній достатньо жорсткості, щоб не загортатися під час садки.

Велес демонструє фартушок в роботі :slight_smile:
(**Ось так вийшли надвечір прогулятися-попастися. Виявилося, що одна з молодих кізок саме в охоті) Фартушок врятував)

https://www.instagram.com/p/B21-ZJ6oQWE/

11 лайков

Минулого року замовляла тут, у Світани @Yara88 фартук для козлика. Була ним дуже задоволена, але козлик виріс і я вирішила зекономити (наче руки розтуть із правильного місця та й для наглядності фартук вже ж є) вирішила весною новий фартушок своєму Норду пошити сама. Купили застібки (не знаю як вони правильно називаються) по 4 грн/шт та тесму. Загалом все обійшлося у 50 десь гривень. Матеріал взяла джинс та мішок. Наче зекономила, але у тому фартушку Норд почухався пару раз об забор і ті застібки розлетілися вщент.
Літом козлик наш був у окремому загоні, то ж я не переживала. І ось настав момент коли треба його вже пожаліти й пересилити у сарай і знову стало питання фартука. Я знову вирішила зекономити, але купити якіснішу фурнітуру й ще зробити регулювання ремінців. Купила 2 застібки, 3 штучки (не знаю як правильно називаються) для регулювання довжини і 3 м тесьми міцної. Все це обійшлося мені у 180,00 грн. Так, фартук я пошила, але тепер думаю що ж я зекономила? Часу постійно бракує, та й не таке це вже просте діло по уму пошити той фартушок.
Так що вирішила наступного разу “не економити”.
Дякую вам за вашу працю і якісний продукт.

10 лайков

Правильно, каждый должен заниматься своим делом.

5 лайков

Я то же все сэкономить пыталась- доэконоилась, 6 окотов подряд. А когда, наконец, заказала фартушек смогла уберечь скороспелую малявку. Аж две гульки выдержали. А я каждый раз мысленно благодарила Свитану за качественно сделанный аксессуар.

5 лайков

Я так же столкнулась с желанием сэкономить. По деньгам, конечно выходит дешевле, НО самодельный задирается, на пошив ушло много времени и НЕРВОВ. Да и он какой-то “несбалансированный”. Для иголок у меня руки растут не с того места.

Но это не реклама, это - жизненный опыт. Правильней взять у профессионала

5 лайков

Наталя, дякую Вам за відгук :rose: Він дещо незвичний (навіть з фінансовим звітом). :)) )) Дякую!)
Ви дуже гарна і наполеглива господарка. І справді економна)), бо в мене собівартість виходить більша. :slight_smile:
Користуючись нагодою піднятого питання, я вирішила детально описати чим відрізняються фартушки моєї майстерні. Адже справа не лише в майстерності, а також і в матеріалах, в їхніх технічних властивостях. Матеріалів, з яких я виготовляю фартушки, в роздрібних звичайних магазинах немає. Лише на спеціалізованих складах та в інтернет-крамницях. Фурнітура використовується виробниками туристичного, військового спорядження та частково у виробництві амуніції для тварин. В галантерейному магазині її не продають. :frowning:

Ну що, поїхали.
Кількість матеріалів, зокрема стропи. Між економією і надійністю я обрала надійність, тож стропи на фартушок в мене йде близько 6 метрів: всі ремінці на фартушках, які я шию - це подвійна стропа, тобто стропа, яка зшивається у два шари, плюс полотнище фартушка обшивається тією ж ремінною стропою. Стропа якісна, але, знаючи, як козлики люблять в линьку чухатися боками об амбразивні поверхні, було остаточно вирішено всі ремінці робити підсиленими.

Тканина на фартушках **оксфорд - це інноваційний матеріал з досить широкою сферою застосування. Відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Незамінний в сфері виробництва спортивного та дитячого одягу, туристичного спорядження і навіть меблевої промисловості. Оксфорд - матеріал синтетичного походження. Вирізняється особливим плетінням під назвою «рогожка» (інша назва - «панамське плетіння»), коли при переплетенні волокон полотно виходить що складається з рельєфних квадратів в шаховому порядку. Тканина оброблена поліуретановим або полівінілхлоридовим покриттям, що забезпечує водонепроникність готового виробу. З такої тканини шиють сумки, рюкзаки і навіть дитячі коляски.
tkan-oksford-2-300x300

Застібки-фастекси я використовую лише поліацеталеві, фірмові YKK або 2M.
***Поліацетал - це жорсткий напівкристалічний пластик, який має надзвичайно високу межу міцності та низький коефіцієнт тертя. Фурнітура із ацеталю легка, має високу пружність, витримує ударні та пластичні деформації, не втрачає своїх властивостей при високих і низьких температурах. Застібка на ремінь шириною 2,5 см, наприклад, витримує 160 кг максимального навантаження.

Ну і про нитки, якими шиється все спорядження. :slight_smile: Да-да, навіть звичайну поліестерову нитку, яку можна розірвати руками без жодних зусиль, я замінила на міцну армовану. :muscle: Вже рік, як вся амуніція, від маркерів для цуценят, до фартухів шиється виключно армованими нитками.
**Армовані нитки - це нитки з опліткою з поліефірного або бавовняного волокна і безперервної поліефірної комплексної нитки. Таке поєднання дає максимальну міцність на розрив. Такі нитки характеризуються високою опірністю витяжці і тертю, що дає можливість створювати дуже міцний і довговічний шов.
zasita


Один із задоволених клієнтів :slight_smile:

18 лайков

@Maniya , @irina44 , @Kozuni , Друзі, дуже дякую вам ваші відгуки! :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
Дуже рада з того, що моя робота не марна і високо оцінена. Дякую. :slight_smile:

4 лайка

Це супер застібка. Бо я брала шириною 4см то продавець сказала що витримує 90кг.
Зайвий раз переконуюся що ви АС по амуніціям для тварин. :wink:

2 лайка