EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Фартук для козла (от нежелательного покрытия коз), пошив по вашим замерам, доставка вся Украина

(Svitana) #184

Ви, здається, самий менший розмір брали?

(Марина) #185

наверное, козликам тогда по 3-4 месяца было

(Наталия) #186

А над моим фартушком придётся “пошаманить”. Сам фартук прорвался. Нижняя часть, видно за что то зацепился. А все остальное в порядке.

(Лада) #187

Так , наконец замеряла , обхват за передними ногами 85 см , высоту в холке точно не вымерила , но примерно 75-80 см , ему ну очень тяжело постоять . Заказываю фартук ! Цвет любой . Но поскорее пожалуйста !

(Svitana) #188

85 см. На Вашого красеня L-ка. В понеділок замовляю фурнітуру, тож готовий фартух буде на середину тижня.

Матеріал дуже міцний, але на жаль не невмирущий, особливо якщо тварина гіперактивна :frowning: Я восени так і не знайшла цвяшок чи щось подібне, об що в мене дві кози травмувалися-поцарапали боки :frowning: Всеньке подвір’я перевірила, здається, по сантиметру обшарила - нічого не знайшла, а кози дряпалися ((

(Svitana) #190

:ram::goat::sheep: Пропозиція актуальна!
Для замовлення пишіть у приватні повідомлення @yara88 або на Вайбер//Телеграм +380971001823 :package:
:truck: Доставка Новою поштою (вартість доставки від 36 до 45 грн) :package:

Нагадаю розмірну сітку
розмір M - (обхват) О від 60 см
розмір L - від 80 см
розмір X - від 100 см
розмір XX - від 120 см

Фартух W&H Стандарт
M 260грн
L 280 грн
X 320 грн
XX 350 грн

Фартух W&H Економ
M 240 грн
L 260 грн
X 290 грн
XX 320 грн

Різниця між Стандарт і Економ показана у цьому коментарі Фартук для козла (от нежелательного покрытия коз), пошив по вашим замерам, доставка вся Украина

Як зняти заміри, показано на картинці. Основні - це О і В (Д можна не міряти, якщо це складно)
%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Индивидуальный пошив амуниции для коз и собак
(Svitana) #191

Друзі, окрім фартухів пропоную також інші різні корисні цікавинки для ваших тварин :slight_smile:

(Алена) #192

А упряжь на козлика Вы бы могли пошить?

Только сумки побольше нужны, траву с пастбища чтоб козлик носил, а не я

(Svitana) #193

Так, можу пошити. Напишіть мені бажаний розмір сумки.

(Алена) #194

Завтра обмеряю козлика, и напишу. Мерять как для фартука?

(Svitana) #195

Для початку визначіться якого розміру має бути сама сумка. А я на завтра намалюю де потрібно заміряти козлика і скину Вам схемку замірів в приват

(Алена) #196

Хотелось бы размером со стандартный мешок, но наверное он сильно длинный будет для козла

(Алена) #197

Как Вы думаете, такой размер получится?

И мне нужны 2 фартука

(Ірина) #198

Ширина не маловата?

(Алена) #199

Та сторона, которая к телу - не маловата.(Я с подушкой от дивана ходила в сарай на козла примеряла). А вот наружную можно и увеличить. Какое себе “пузо” у сумки получится.

(Svitana) #200

Так.
Ввечері (пізно) напишу Вам в приват які мені мірки потрібні з козлика.