Фартук для козла (от нежелательного покрытия коз) и лифчики для коз, пошив по вашим замерам, доставка вся Украина

У меня одна короткоушка в прошлом году шла с выпаса сдаивала по дороге молоко. В этом году такого нет. Тк в стадо я не пускаю коз и молока немного меньше.
Я к чему, может просто чаще доить козочку, что бы небыло вымя сильно полное. А в лифчике летом наверное и жарко будет.

1 Симпатия

Нет, Инна, какое бы полное/пустое вымя не было, по дороге домой она бежала (Весело ей) и вымя трепалось об ноги. При этом молоко летело веером во все стороны

Видно сильно мягкая. Ей нужны силиконовые накладки на соски. Но для коз наверное еще не придумано.

1 Симпатия

Інна, в тому річ,що молочка не багато 2 літри, доїла три рази, а як тільки побіжить так і подоїлася.

1 Симпатия

Дякую за фотовідгук :heart_eyes: Малюки такі яскраві! Гарні дітки :slight_smile:

Поспішайте! Акції мають властивість швидко закінчуватися :wink:

1 Симпатия

Мабуть залежно від розміру, ваги вимені. Соски до купи триматиме, звичайно. Щодо вимені - потрібно дивитися на практиці)

Вже не пам’ятаю у кого саме, але у когось із моїх клієнтів була подібна проблема. І, судячи з відгуку, їм ліфчик допоміг. Принаймні писали, що в ліфчику молочко коза доносить додому.
Я думаю, все залежить від того, наскільки погано у кози тримається молоко в вимені. Якщо достатньо трохи підтримати вим’я, щоб воно не бовталося як маятник, і молочко не виливається, в такому випадку ліфчик потрібен, сумка ліфчика буде притримувати вим’я і не даватиме йому бовтатися. Якщо ж молоко витікає з кози взагалі від будь-якого її руху чи пчиху, то такій козі , зрозуміло що й ліфчик не допоможе.

1 Симпатия

Літня сумка для вимені шиється натуральних тканини, з х/б та з льону.

1 Симпатия

Друзі! Умови акції спрощено!

АКЦІЙНА ціна ошийників :
шириною 2,5 см 80 грн (звичайна ціна 120 грн)
шириною 2 см 60 грн (звичайна ціна 100 грн)
Ошийники чудово носяться активними козами, витримують крупних дорослих кіз на припоні.

Поспішайте! Акція триватиме лише до 2-го червня.
Для замовлення пишіть у приват @Yara88, або на вайбер/ватсап 0971001823

7 Симпатий

Скажіть, а вам доводилося на барана шити хвартухи?

Так, шию час від часу і на баранів. Це один із перших, давнє фото. Взагалі фотографії баранчиків чомусь не показують, а дарма.

7 Симпатий

Добрый день, Свитана,в какую цену фартук для козла?

Доброго дня :slight_smile:

S - 370 грн
M - 380 грн
L - 400 грн
XL - 470 грн
2XL - 490 грн to

3 Симпатий

Сьогодні отримала два фартушки і нашийник собачці. Все дуже якісне і робота і матеріал :smiling_face_with_three_hearts: Дууууже задоволена :hugs:
А акційні ремішки скількох кольорів бувають? Мої козенятка ще без нашийників :blush:

4 Симпатий

Дякую за замовлення і за відгук! :sun_with_face:

Акційні ошийнички є двох кольорів: синій і червоний.

1 Симпатия

Огромное, Вам, спасибо за красоту и качество!
P00519-193109(1)|660x500

2 Симпатий

Свитана, нужен фартук для подростка.

Відповідаю в приват

Дякую за фотовідгук :heart_eyes:

Свитана спасибо большое за фартук и ошейники, качество супер, а вот наш хлопчик в фартушке :wink::smiley::ok_hand:и Грация в ошейнике от Свитаны :smiley::revolving_hearts:

11 Симпатий

И нам фартук сегодня пришел, размер тютелька в тютельку :relaxed: двойной, всегда буду такой заказывать… Алмаз теперь стиляга .

5 Симпатий