Допоможіть! У кози мастит

Доброго дня! Підкажіть, будьласка,що робити?
Три тижні тому наша кізка народила трьох козенят, дві кізочки і одного козлика, після пологів козочки молочко посали, решту здоїли. Протягом двох тижнів постійно козеняти були з кізкою сали молочко, а решту додоювали. У вівторок різко почалось затвердіння молочних залоз, коза стала гаряча, погано їла і не підпускала до себе козенят. Викликали лікаря сказав що мастит. Назначив Тилозин по 2мл 1 раз в день, у молочні залози вводили готовий препарат у аптеці купували 2 дні на ніч Мастімакс, намазували маззю Дібуталастін. Сьогодні вже 5 день, температури нема, але молочні залози гарячі і тверді, молока дає мало до 1,5л за день. Здоюєм часто ,молоко тече з обох дійок, але лише після масажу.
Козенят не підпускає, порадьте ,що робити.

1 симпатия

После мастимакса и других инцистеральных препаратов развивается отек вымени. Спустя какое-то время проходит. Также не исключено травмирование вымени внутри при такой манипуляции.

1 симпатия

Минуло вже три дні , і набряк більше ззаду і
зверху в одній долі більше, а в іншій менше

Тилозин при маститі не найкращий вибір.Яка вага вашої кози та який у вас Тилозин 50 чи 200? Скільки днів кололи? Доза 2мл малувата для кози. Ще діюча речовина в шприцах для вимені повинна співпадати з внутрішньом’язовим антибіотиком. Два дні для шприців теж мало.

Терміново звертайтеся до іншого ветеринара за більш професійним лікуванням. Якщо процесс з гострого перейде в хронічний то навряд вдасться вилікувати.

4 симпатии

Знову сьогодні викликали ветеринара, назначив ентерофлоксацин 50 мо 2мл 1раз в день, і вітамін продевіт форте 2мл 1раз на тиждень

1 симпатия

Тилозин 200 кололи

1 симпатия

Яка вага кози? По інструкції Енрофлоксацин 5мл на 100кг, якщо коза велика то для неї ця доза буде замала.
Не спішіть поки що колоти цей антибіотик, порадьтеся з іншим ветеринаром. У нас на форумі є чудовий вет. @olga79

4 симпатии

Коза не велика , до 50кг

Енрофлоксацин, 5%, 1мл на 20кг, внутрімязево або підшкірно.

4 симпатии

Слава Богу за таких ветеринаров и отзывчивых прекрасных людей как Вы, Оленька! Много читаю на форуме ваших ответов и советов, спасибо Вам! :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:Дай Господи здоровья и натхнення :blush:

5 симпатий

Всім дякую за поради.
Кізочці сьогодні краще, набряк зменшився, вимя стало мягше і молочка збільшилось.
Продовжуєм далі колоти енторофлоксацин та мазати маззю .

4 симпатии