Домашнє господарство "Дворяночка"

Юля, купити їх не проблема по розсадниках. Головне умови: висока вологість повітря, кислий грунт, полив м’якою водою. Інакше не росте і гине

2 Симпатий

При чем грунт, видимо, сильно кислый надо. Я садила, у нас и так кислый грунт и все равно не хватило, видимо. Чахли-чахли, толком не выросли и я плюнула. Два года танцевала с бубнами над этими кустиками - надоело.

1 Симпатия

Кажуть, хто вдало вирощує, що вологи не вистачає в повітрі,в грунт садять кислиц привозний, або в траншеї, або контейнери вкопані літрів по 40 і крапля полив.

2 Симпатий

Напевно краще купити ягід влітку (

3 Симпатий

Купити ягід - краще рішення. Ми теж вирощували, грунт з соснового лісу засипали в траншею, поливали вволю, добрива і …, одненька ще жива. А на місці засохших лохин виріс кущ ожини - їли місяць всі.

5 Симпатий

Я так клюкву садовую выращивала. И вроде знаю что и как, и вроде все так и делаю… Года четыре мы с ней мучались , потом я ей сказала «отпускаю» и попрощалась с ней. Изредка покупаю на рынке американскую и довольна.

5 Симпатий

Дорогі козоводи, хотіла дізнатися вашої думки, що робити… Придбала козлика %, але в 2місяці зламав передню ніжку, поїхали до ветеринара і наклав лікар гіпс, протягом місяця , що був в гіпсі гарно поправився + давала вітамін д. Зняли гіпс, а на ніжку не стає, знову до лікаря , щей ранка з’явилася на місці перелому. Лікар сказав, що утворився додатковий суглоб, а ранку лікувати, за півтора тижня ранку вилікували, але на ніжку не стає. На козлика були великі надії, ще й така лапочка і цілувака, а всі в один голос різати, а так нехочеться, що б ви порадили?

2 Симпатий

Так, а може він ще виходиться. Коли людина поламає ногу, то спочатку з палочкою ходе.

1 Симпатия

Я теж дуже на це надіюсь. Буду завтра фіксувати ніжку може випрямитьмя…

1 Симпатия

Я побачила цього бідосю , ніжка телепається , наче тримається на м’ясі тільки …

бо так легше буде і йому , і тобі . Нажаль … :disappointed: Я не зла людина , але змогла б прийняти рішення убрати подібного козлика в морозилку . Юля , козликів зараз посипеться яких хочешь … тому навіщо мучати тваринку .

2 Симпатий

Все-таки надія є, він мені так подобається, ще й матеріальна сторона… А з іншого боку не хочеться щоб мучився ,якби ж знати чи болить у нього. Погано, що вони не розмовляють.

1 Симпатия

Ви б ще у лікарів запитали б , а мені чомусь здається ,що суставчик - то не зрослися кістки ,і воно заросло хрящами ,та ще якщо і теліпається ,то йому взагалі ніяк ходити та може і болить.А він ще буде рости, вага більшатиме ,ще буде тяжче на ніжку

Я питала у лікаря, він сказав, що або спиці або апарат єлізарова , не знаю чи вірно написала, але сказав, що не варіант сильний перелом і дорогостояща операція. І про вагу теж чи витримає ножка.

2 Симпатий

Операція з апаратом Єлізарова не дешеве задоволення, мусите все добре зважити.

3 Симпатий

Юль, мне трудно судить про степень перелома, но у меня козочка в прошлом году дойная, не так - беременная сломала ножку заднюю, выпрыгивал из родилки, зацепилась и сломала… Наложили гипс ей и все долго она ходила, больше месяца… вернее до того момента как я стала видеть, что она опирается на ножку, сняли гипс, она сразу тоже боялась становиться, но потом прыгала. Как не в чем не бывало… так что шанс есть всегда, вопрос готова ли ты возиться.

1 Симпатия

В тому той й справа, що хочу щоб жив, так мені він подобається, але після того як зняли гіпс возили до лікаря , він сказав, що кістка не зрослася і опиратися на ногу вже не буде, він бідненький починає на трьох. Була ще ранка на місці перелому і виділялась якась густа рідина схожа на кістковий мозок( суджу по тому, як собакам кістки купляли то в середині таке ж), два тижні перекисом промивала і заприскуапла ліки які ветеринар назначив, рана зажила, але на ніжку не стає. Вона трошки товща за здорову і перекошена завтра з чоловіком будемо накладати шину може вирівнюється. Не знає чи щось дасть але надія помирає останньою. Багато, хто радить не мучити, але так жалко.

Напевно буду до останнього лікувати, тим паче росте вагу набирає, може шина допоможе все-таки.

1 Симпатия

Ось моє чудо

6 Симпатий

Юля, скорее всего врач плохо сработал. Либо неправильно наложил гипс, либо ещё что.
В этом случае надо было сразу спицы ставить. Да, это недешево. Мы коту ставили спицы, обошлось, если я не ошибаюсь, в 2 тысячи грн. И полтора месяца он это носил.
Если прошло много времени и костный мозг вытек, может шансов уже и нет. Тогда вариант ампутации можно рассмотреть. На трёх ногах козлы тоже могут крыть, если проблема с передней.
Лучше найти другого толкового врача, который сможет дать прогноз.
Если козлик дорог, пробуйте что-то сделать.

5 Симпатий

Юль шина не поможет, ты ее нормально не положишь. Я накладывала толстый слой ваты потом фиксировала эластичным бинтом, потом мне подсказали как загипсовать, и мы загипсовали.

1 Симпатия