Дежурим окоты вместе 🎉

Декілька років тому, саме така тема змусила мене затриматися на цьому форумі і полюбити його всією душею :hugs:.
Сьогодні наша Феточка в 15 -00, подарувала нам козлика і кізоньку :heart_eyes:. Обсохнуть покажу, чекаємо послід.

53 лайка

Поздравляю с новорожденными! На сыр да на масло.
Похоже, вы первооткрыватели в этом году.

11 лайков

Вітаю Наталочко! Всім здоров’я , і молочка побільше смачного :hugs::hugs::hugs:.
І всім ,всім,всім благополучних і легких котів :pray::pray::pray:

8 лайков

Ураааа! Первый пошел !
Поздравляю. Пускай козлятка с мамкой радуют. А хозяюшке, чтобы ручки не болели.

16 лайков

Поздравляю с козлятками,пусть растут здоровыми,маме море молока:heart::heart::heart:

5 лайков

С открытием новогоднего марафона, Наташа!) Ох, как же я радуюсь за каждого новорожденного, хоть свои ещё не скоро. Ну кто бы мог поверить, что буду взапой читать про козлят и любоваться фотографиями) Пусть растут малыши и радуют и мамку и козомамку.

18 лайков

Дякую всім за привітання :revolving_hearts:. Ми такі :heart_eyes:, народились на 146 день. Мамин синок рогатий і татова доня.

54 лайка

Це ж хто з них ?

3 лайка

Сіренький хлопчик, а дівчинка хіба на Шейха не схожа :wink:, як дві краплі води :joy:, така красунечка.

8 лайков

Вітаю - вітаю ! :wink: :kissing_heart: Твоя мрія збулася - мати дівчинку коротковушку з таким окрасом ! Я сподіваюся , що колись і у нас така краса народиться !

8 лайков

Дякую Лада :kissing_heart:, а схожа скоріше за все на дідуся Принца.

7 лайков

Милюсики какие! Поздравляю! :star_struck: :+1: :heart_eyes:

2 лайка

Наташа, поздравляю с козодетками! Малышам рости хорошо, а козюлям давать вкусное при вкусное молочко и побольше :hugs:

3 лайка

Вчора окозилась моя Нічка - квзоньктю і цапиком) та сама 81% нубійка з якої я вперше витягала козеня минулого року - тоді була трійня.
Цього року теж слідкувала за нею, остерігаючись проблем, але слава Богу усе пройшло легко і швидко правда в моїй присутності.
Дітлахи вийшли дуже шоколадними а рлямки від тата Вітра поки не дуже помітні. Особливо у дівчинки.
Малим доба, а вони вже ламають по сараю)
Бажаю і вам усім легких окозів) У мене на носі ще 3.

34 лайка

Вітаю з гарним початком нового року! Всім здоров"я і смачного молочка!

4 лайка

Доброго усім дня! Прийміть і мене у свою компанію. Вчора купила козочку, чекаю тепер на окот. Колишня господарка казала має окотитись у січні, але коли хоч приблизно більш точно інформації немає. Тепер у прискореному темпі шукаю інформацію про передвісники наближення окоту та як допомогти козі у випадку непередбачених обставин. Добре хоч вона ніжна дівчинка та дає себе гладити та чесати. Дуже хвилююся. Хоча і маю досвід прийому пологів у корови.

13 лайков

Анна, приветствую Вас ! а Вы где проживаете?
Просмотрите также тему 2020, 19года. Я когда-то тоже много информации читала. А потом научилась чему надо с помощью форума, да и здесь писать можна или позвонить кому-то из форумчан, если срочно непредвиденная ситуация. Конечно хочется что бы у всех были лёгкие окоты. Но это жизнь и всякое бывает, надо быть ко всему готовыми. И обязательно пересмотрите ветаптечку.

7 лайков

Вітаю з гарненькою дітворою)

1 лайк

Поздравляю с козодетками! :star_struck: :heart_eyes:Пусть радуют хозяюшку вместе с мамочкой! :+1:

2 лайка

Рождение новой жизни всегда событие трепетное до коликов сердца.Поздравляю Вас с прибавлением и возможностью снова почувствовать себя мамочкой.
Добра Вам.

3 лайка