АВМ запрошує фермерів на Секцію козівництва та вівчарства

Интересно, что там рассказал - представник по зв’язках з африканської Асоціації козівництва та вівчарства?
Прошелся по верхам? Или есть конкретика?

1 лайк

Була пряма мова з головою африканської Асоціації козівництва та вівчарства. Говорили з Африкою про овець та обговорювали конкретні ціни закупівлі декількох порід. Загалом конференція проходила в форматі загального обговорення, слово отримав кожен в кого були питання чи пропозиції. Якщо у Вас є конкретні питання я можу надати її контакти для уточнення всіх питань особисто з представником.

Розкажіть, будь ласка, для тих, хто не був, як все пройшло в цілому? Які цікавинки, що особливо сподобалось слухачам, що визвало найбільші дискусії?

Інформації дуже і дуже багато. Виступи з залу стали родзинкою секції, як відмітили запрошені мною доповідачі “ЗАЛ ЖИВИЙ!!!”
Щоб описати все що відбувалось і тижня не вистачить, але я постараюсь це зробити в найближчий час. Я ще з минулої неділі вибиваю фотографії з секції.

5 лайков

Будь ласка, скільки зможете. Коротенький конспект - всім дуже цікаво. Треба писати, поки воно свіже в голові - по гарячим слідам :wink:

Можу запропонувати відвідати сторінку де коротко описано все що відбувалось на секції. Ось посилання - http://dairycongress.org/goatmilk/2016/ukr

2 лайка

Прочитал ссылку, но хотелось бы услышать хоть тезисно по Африке, какие породы и какая цена на них?

2 лайка

Фотоотчет:




Василь Туринський, президент Асоціації вівчарів і козівників України


2 лайка

Очень понравились лекции Татьяны Орловской и Тараса Ложенко




А так же Марьяна Троцького, голова громадської спілки українського козівництва та вівчарства.

4 лайка

Ну и обязательным в программе было катание на суперсовременной фермерской техники и дружеская фотосесия))))))))






12 лайков

Всіх кого цікавлять презентації від доповідачів, у Вас є можливість їх скачати за цим посиланням http://www.ex.ua/99021490

5 лайков

ссылки по этому конгрессу

8 лайков

Вот еще

И еще

Была с сыном, очень понравилось. Спикер по связям с ЮАР акцентировала свой доклад на развитии мясной породы овец дорпер.

7 лайков

Спасибо всем, кто поделился.
Кто хотел -увидел и услышал!
Шикарно!
Не потратив время, денег, своих сил - можно присутствовать на этом мероприятии!!!
Спасибо всем, кто снимал, вы просто помогли остальным и даже мне реально поприсутствовать на этом конгрессе.
СПАСИБО ВСЕМ, КТО ПОДЕЛИЛСЯ!!!
Вы Лучшие!!!

11 лайков