Антикетозний засіб. Увага залишилось 30 шт.

Ок. Я Вам відпишу в приват. Відправлю укр почтою так буде дешевше.

Увага. Поправка. Залишився ящик з таким строком. Кому не підходить, пишіть . Якщо
Знайду свіжіші відправлю свіжіші.

Мне подходит. Но нужна НП. Возможно?

1 лайк

Можно. Я просто написал про возможно секономить.

1 лайк

И мне подходит. Если можно 1 пакет. Спасибо.

1 лайк

Прошу , ще звернути увагу на це оголошення. Можна “вбити 2-х зайців одним пострілом”
Не розумію чому до сих пір в мене при такій классній умові ще не забрали їх.

1 лайк

Мабудь тому, що незрозуміло багатьом що на фото. .

1 лайк

Мне с таким сроком не подходит

Принято. Отменяю.

Screenshot_170

3 лайка
ФОРМА ВИПУСКУ

Аморфний або кристалічний порошок від білого до
світло-жовтого кольору. Добре розчиняється у воді.

ЗАСТОСУВАННЯ

Корови, нетелі: відновлення водно-електролітного балансу організму та втраченої енергії при родах.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Комплексний препарат легко засвоюваних енергетичних та мінеральних речовин, складові компоненти якого діють синергічно, забезпечуючи регідратаційний ефект та підвищують тонус організму. Відновлюють роботу м’язів, сприяють пожвавленню апетиту та відокремленню посліду у корів після отелу. Солі натрію підтримують осмотичний тиск в тканинах та регулюють обмін рідини. Калій – основний внутрішньоклітинний іон, регулює тонус міокарда, гладких та поперечно-смугастих м’язів. Обмін калію тісно пов’язаний з обміном натрію в організмі. 30 грам живих дріждів сприяють швидкому відновленню роботи рубця за рахунок великої кількості кальцію в доступній формі профілактуються післяродові ускладнення.

3 лайка

Всем уже заказавшим ( если не получили в этой посылке. Отправлю при следующем “любом другом” заказе) и тем кто планирует заказать. Будут ложиться в посылку полезные в хозяйстве небольшые подарочки. @Pakhomo к примеру уже отправили.

2 лайка

Вот заинтриговали. Позвонили, что посылка уже на почте, а забрать сможем только в субботу ( выходные и праздники). А интересно:laughing::roll_eyes:

Так я Вам положил 15 шт их. )

1 лайк

Та, я думала еще чего нибудь положили😣. Теперь все будут гадать, что такого 15 штук можно подарить?)

1 лайк

Спасибо большое, посылку получили. И за полезные мелочи отдельное спасибо.

3 лайка

Спасибо за отзыв. Рад что Вам нравиться.
А всем остальным - заказывайте не пожалеете!

1 лайк

Хочу замовити один пакет, коровці скоро телитися. Але при умові, що доставка Укрпоштою.

1 лайк

Так , саме рекомендував Укр поштою, і добре, що забрав до себе додому, відділення через дорогу, мені дуже зручно відправляти!

1 лайк

І доречі зараз в Укрпошти є акція на експрес доставку. При оплаті картою VISA поверта кешбек 20%.
https://ukrposhta.ua/visa.html

P.S. звичайна коштує 27.98 а експрес за акцією 32.80 , відправив. Відпишу за скільки днів прийшла експрес доставка. І ще є нюанс. Кількість таких скидочних разів написано на 1 людину - типу обмежено. Але розраховуватись можна як відправнику так і отримувачу. Головне мати VISA любого банку.