"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Ящик він сам на себе набадав))) от і вся таємниця)))

4 лайка

Придбали ми електропастух, до перевірки в дії, думала гиблий номер, а тепер вже 2 тиждень, руки вільні, кози на очах, і немає небезпеки для сусідів:heart_eyes: і на городі щось встигаю…ура

12 лайков

А что это за чудо такое Оля .

Коробка з проводами по яким йде напруга в амперах. Кози пару разів получили, тепер не підходять, в моєму випадку зручно бо напроти дві ділянки по 12 сотих чужі, дали мені для покоса, огородити не можемо, а тимчасово добре вийшло, і переставляти можна)))

11 лайков

Оля, подскажите какую размером площадь можно оградить? И если можно ваше фото его в действии?

3 лайка

Дуже цікаво. А які його розміри і яка ціна?

Купили в спільна мета, ціна електризатора+стовпчики+нитка 600м+мілки деталі 7000 грн.
Огородили 12 соток, на фото не видно, там стовпчик і в 3 ряди мотузка переплетена з тоненьким дротом, похожа на фото вище. Пасу кіз і козенят, козла дорослого поки що не пускала.

11 лайков

Доброго дня! Оля, була ьогодні у тебе на сторіночці - красота, зразу видно любов до сім"ї і до тварин. Козюлі - красотулі, будинок - казка ! Господині і всьому сімейству бажаю добробуду і процвітання!

1 лайк

Дякую люба тезко))) рада приймати гостей! Взаємні побажання!!!

1 лайк

Буя

29 лайков

Добриня

29 лайков

Пляма Бруня-Добриня 2015

25 лайков

Портрети

31 лайк

Електропастух, білі стовпчики та натягнута мотузка, вигляд з вікна.

27 лайков

Хотіла вас спитати, чи ще не повигризали ваші кози траву. В мене огороджено 12 соток, то мої тиждень в загоні, а тиждень прив’язую попри загон поки трава трохи відросте

, ще й на цьому тижні беру вівцю, барана та овечку, то й хвилююсь

7 лайков

В котре заходила на вашу сторінку і все любуюся. Така назва сторінки, що легко запам"ятати. Згадалося, як років 8 назад казав внук сестри - баба ме дой -дой. Це він так любив по телефону відповідати на запитання - де бабуся? Значило, що бабуся пішла доїть корову. От і я тепер, як іду доїть кіз то кажу - бабамедойдой. Устами младенца глаголит истина - є така приказка. Виросте синок і скаже - а я так не казав. Треба все записувати, хоч у зошит. У наших внуків є запис на телефон, як вони співають пісню про павука - завжди піднімає настрій.

3 лайка

Вітаю Наталя, першу половину в 12 соток вони випасли десь за 1,5 тижні. Ми перенесли стовпчики і дріт на другу частину також в 12 сотих. Ще тиждень не пасуть, трава ще є, удої норма, я дуже задоволена, час з’явився на поточні справи. І дітей з козами зручно випасати і якщо не погода вони самі заходять в домік.
Стаціонарну огорожу не ставили, бо земля ця не наша сусідів, дали тимчасово користуватись.

4 лайка

Бабамедойдой - от і бабуся в нас знайшлася))) мене чоловік козуня називає, вже самій страшно) ще до онуків не доросла, дасть Бог і я колись почую їхні любі голосочки. Уявляю як чудово згадувати по відео, нам тільки 2 роки, дивлюсь відео від народження і не віриться що він був такий маленький. Мені от від спілкування з Вами так уютно і тепло, дякую за це!

1 лайк

Олечко, дасть Бог, я в липні прабабусею буду. Ну, це не рідні правнуки, але найрідніші. Ми як жили на Донбасі, дочка моєї старшої сестри вчилася в Горловці, до нас їздила, як додому, бо близько було, а додому 700 км. Там і знайшла своє щастя, св"яткували весілля, о, це вже в липні 25 років буде!. А потім ми переїхали на черкащину, згодом і їх перетягнули з голодного краю (Луганщина) Так от дітки нашої племінниці народилися у нас, ми їх з пологового забирали і вітання приймали з чоловіком, як дідусь і бабуся. А мені в ту пору було 35, свої ще не дуже великі були. Тепер хлопчик , під два метри ростом, одружився і ждемо лялечку. От і станемо пра бабусею і дідом. Вони так і залишилися для нас старшими внуками, і своїх два маємо. Дякувати Богу, сім"я у нас дуже дружна, і в горі, і в радості. Я знаю, що тільки скажу - прилетять, допоможуть, зроблять. Ну і ми стараїмось їм чимось у пригоді стати.

15 лайков

Сім’я це основа, по ній і людину видно. Ваші слова як мед, в моєму сьогоденні. Всім вам здоров’я та добробуту, щоб любов, надія та віра супроводжували по шляху.

4 лайка