Збоку соска іде молоко

Допоможіть будь ласка, козочка первокотка,з одного соска збоку іде молоко,це лікується чи тільки вибраковка.Коза не моя, тільки купила,дуже худа,в попередніх господарів було важко з харчами,апетит гарний

Скоріше за все, це спадкова вада.
У мене є кізка у якої молоко з однієї дійки йде трішки з боку, так само було у її бабці. Але мені доїти зручно, бо дірочка більше в середину, гарно ціляти у відро, та й ще під ліву руку.
Я її навряд вибракую, доїться легко, та й молока майже п’ять за першим окотом було.
Якби ви не написали про ваду, я б на це навіть увагу не звернула.

1 лайк

В неї не трішки з боку,а десь посередині соска,я спочатку думала що просто не держи молоко,а тоді додивилась що якщо доторкнутися до соска то йде тоненька струйка десь на середині соска…

А знизу дірочка є, чи тільки збоку?

І з низу дірочка є і збоку,доється стоїть нормально,я боюся що інфекцію можна занести,та і не зручно доїти вся рука мокра та і не гігієнічно …

1 лайк

В мене живе кізка, як у Вас. В минулому році вона була першокоткой і я вперше помітила зайву дірочку всередені соска. В осені в ветклініки зробили операцію. Зараз вона окотилась вдруге. Молоко тече як потрібно

5 лайков

Це мабуть у вашої кізки додатковий сосок. Таке буває. Він може бути у разних місцях і навіть на соску,
Це спадкова вада. Така коза у розведення не пускається бо передає своїм нащадкам цю проблему. Але, якщо вам доїти не критично, то для себе можна тримати.

3 лайка

Оце і мене така проблема,я не знаю що робити😔

Моя Мілашка (коза з доп соском і зайвою діркою) першим окотом при двох разовій дойки дала 4л за добу. Я хотіла зберегти її. В серпні запустила, в вересні зробила операцію в нашій вет клініці, в жовтні покрила.

1 лайк

Як що вона Вам цікава, можно виправити, але треба взяти на себе відповідальність за її дітей. Ніхто не має йти в развод. Висока вірогідність статкування вади розвитку сосков

3 лайка

Що за операція,де можна таку зробити і скільки це коштує, скажіть будь ласка.

Я звернулась з цією проблемою до наших дільничих лікарів. За оплату говоріть зі своїми лікарями. У нас це вийшло майже безкоштовно.

1 лайк

Дякую,буду думати і шукати рішення цієї проблеми

А скажіть будь ласка,а що можна зробити щоб з тієї дірочки не капало молоко між дойками,постійно капає молоко.

Ще може бути свищ.