"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Дякую, Татьяно, що запросили мене у вашу чудову компанію)
В козоводстві я новичок, всього 1 рік.

Довгий і тернистий шлях вів мене до свого міні-господарства. Народилась в Києві, перший раз потрапила в село в 19 років))). Там і познайомилась з грядками, першою моєю місією було просапати буряк. Через годину прийшла хазяйка і зраділа, що вибрала я все-таки бур’ян, а не коренеплоди) Це все гості, а життя за містом почалось зі старенької зємної хати і запущеним садом. Так відбулась моя перша в житті зимівля - під хрускіт дров у грубі, удобствами на вулиці, і колодязем з відром. Але яке то було життя, назад вороття вже не було. Так ми прожили 2 роки.

Потім було багато ще пригод, з найкращим майстер-класом по городині від моєї другої мами. Потім ми жили у старшого чоловіка, який прищепив нам любов до парнокопитних. І де з’явилось розуміння, що краще парного молочка може бути тільки парне молочко.

І от ми побудувались, я попала на форум козоводів, там після маніакального безвилазного вивчення інформації на протязі пів-року, з’явилась моя перша кізка Мілка, дякую за допомогу в цьому Тетяні Броварчанці)))) Потім привезли їй друзів - 1,3 місячну Бруню (полунубік-зааненка), та 3 місячного Добриню (полунубік-молочна коза), за цих чудових дітей дякую Ярославі. Це довга і серйозна історія, Бруня була підсосна, і не хотіла пити з миски, після двух тижнів мого життя в козовнику і умілого ведення мене Мариною, та погризаних Мілкіних дійочок (приходилось її тримати), ситуація налагодилась, і козуню випоїла Мілка благополучно. Тепер вони як мама і доця. За обмеженою кількістю молока в нас з’явилась ще одна кізонька Ліза, наша молочна рятувальниця та годувальниця. Дякую за неї Олександрі. Ліза - заано-ламанча.

21 лайк

(сообщение отозвано автором и будет автоматически удалено в течение 24 часов, если только на сообщение не поступит жалоба)

25 лайков

Олечка, очень рада тебя видеть на форуме, теперь смогу почаще заходить к Вам в гости :blush:

Милка такая интересная стала - с темными щечками и бровками, это она макияж себе придумала?
Ведь раньше у нее не было полосочек на мордочке, а Добрыня так возмужал, кличку придумали идеальную, он на самом деле такой мощный, а морда его лица :wink: доообрая…

Дякую, Танюша, дуже приємно)
Всі мої страхи за Добриню не виправдалися. Ура. Він спокійно покрив Лізу, і всіх інших дівчат. І ростом вище за Брусю вже, ноги видовжились, ходить, як на каблуках))) Всі, крім Лізи, терміново почали змінювати колір з білого, Мілуся на сірий, в неї по шиї також сірі вкраплення. Бруся та Добрик також потемнішали.

Оля, я тоже рада видеть вас на форуме. Про ваших козочек уже немного знаю, так как мы коллеги по цеху. :wink:

1 лайк

@olga_pukalo, вітаю, та ласкаво просимо до нашого дружнього колективу!
Цікава історія, цікава назва господарства.

P.S. Ще раз переконуюсь, що українська мова дуже милозвучна, і читати історії українською - як бальзам на душу.

1 лайк

Дякую Ксенія) я до Вас не раз вже писала, все мені мало четвероногих))) може і в мене колись з’явиться вітер на довгих чотирьох ногах, який унесе мене в безкрайні простори))) поки що би з тим, що маю впоратись)

Дякую Вам Антоне) Мова українська правда, солов’їна, і робить чудеса, до знайомства з моїм чоловіком спілкувалась на російській, але він покорив мене красою своєї вимови, тож і я тепер маю можливість з радістю нею спілкуватись))

5 лайков

“Земляне” є такий документальний фільм, тяжкий до просмотру, але правдивий як на мою думку, він багато на що відкрив мені очі. А ще це означає, що всі ми жителі Землі, люди і тварини, вся флора і фауна, всі в тісному взаємозв’язку, тільки на нас ще і відповідальність колосальна за тих кого ми приручаємо. Така от філософія))))

8 лайков

Какие же они миленькие :heart_eyes:

А нубийские ушки победили! Вот Добрыня молодец!

1 лайк

Так Добриня порадував вухастиками, і кольорами, навіть Ладен з сірими плямами на боках, тільки от жодної козуні(
Так цікаво кого Мілка видасть)
Вчора важила малюків Дон 4100, Ладен 3800, Сіромаха 3600. Сьогодні вже на 500 гр прибавили. Так смішно граються)))

Поздравляю с пополнением! :smiley:
Желаю найти парням хороших хозяев!
Крупняшки такие :blush:

1 лайк

Ой дякую, Дона вже маємо кому, а Сіромаха та Ладен будуть шукати хозяїв) та поки вони насолоджуються мамусиним теплом і ласкою, чамкають її без перестанку. І не думала, що вона така терпляча ,і має таку турботу в природі своїй.

1 лайк

Ура сьогодні в 8:30 родила Мілусічка)))) Біла козуня і білосірий козлик. Поки що вони там приходять до тями, мої пухнастики.

поздравляем, ждём фото красунек

1 лайк

Олечка поздравлю, а папа козляток тоже Добрыня?

1 лайк

Так всіх своїх дівчат звела з Добриком. Доречі козенята кардинально відрізняються від Лізиних. Всім крім довгих вух)
Мілкини мають довшу шубку і кучеряві, м’які як подушечки, а Лізини короткошерсні, та конституція різна. Трохи вони окріпнуть зроблю фото всіх більш якісне.

Оля, поздравляю, крепкого здоровья и пусть оправдают ваши ожидания!
Фото в студию :smile:

Поздравляю Вас и Вашу козочку с пополнением!!! Пусть ростут здоровенькие и шустренькие. А нубиком простушку покрывали?

Дякую))) фото скоро будуть ще трохи кучеряхи до тями прийдуть такі смішні новонароджені, вони більш тендітні виглядають поряд з Лізиними.