Особисте господарство “CAPRINA”

Кмітливий хлопчина) Навіщо чекати?) Раз - і готово.

Сіно там, мабудь, якесь дуже смачне.

2 лайка

Не знаю як на смак, а запах дуже приємний )

1 лайк

А горошки вы потом вычищаете или там лотки какие?

Оксано, не зрозумів запитання.

Моча сбегает к стенке…а какашки или у вас подстилка?

Так, підстилка, раніше я раз на тиждень її змінював, а зараз лию бактерії і просто потрохи досипаю свіжої соломи, і
так вже півтора місяці.

4 лайка

Наш знайомий фермер дав нам цвітної капусти яка не продалася на ринку і втратила товарний вигляд, чи є якісь застереження щодо годування цвітною капустою кіз?

7 лайков

Пробуйте первый раз немного дать. Как и любую новую еду.

2 лайка

От капусты появляется плохой запах у молока…и у коров и укоз…если дать как не жалко.я больше не даю…

1 лайк

Вы сами ее кушайте…вкусняжка же…

1 лайк

Ми трохи відібрали для себе, але стільки не дамо ради з’їсти. Будемо потрохи і козам давати.

1 лайк

А она не может храниться как обычная?

Ні, вона швидко псується, могла б вона довго зберігатись нам би її не віддали)))

2 лайка

Заквасьте, она поменяет свои свойства и станет полезной, не давая плохого вкуса молоку.

6 лайков

Козам просто так квасьте, а себе чуть отваривайте и потом можно в ассорти салаты добавлять( с маринадом на зиму).

3 лайка

Ірино, Галино, дякую за поради, для себе ми трішки відварили і заморозили, а для кіз трохи згодуємо свіжої ( мушу сам переконатися що смак молока змінюється ) а решту заквасимо.

3 лайка

А діти ростуть!

35 лайков

Синок не боїться козлика. Ще й поміхається.

Іване, а у вас сіткою загорожено, стопчики рідко, кози не нівечать її? Мої чухаться об сітку, знизу вже геть повигинали, розпадатися почала.

6 лайков

На щастя мої кози не знають шо можна чухатись об сітку тому чухаються об цегляну стіну будинку, а я їм підказувати не буду :slightly_smiling_face:

13 лайков

Дак моїм також ніхто не підказував, самі докумекали. :grin:

5 лайков