Особисте господарство “CAPRINA”

Сьогодні в мене відгуляла Мілка, для Цезара це був перший досвід. Починалось все вчора і для Цезара не дуже добре, він поліз до Мілки а вона його так рогами саданула шо він перевернувся, ми думали він більше не полізе але помилились. При наступному заході коза зачепила рогом за його ошийник, підняла його в повітря і кинула :open_mouth: Але Цезар не здавався і Мілка перестала відбиватися, шо там він тільки з нею не робив, але довершити справу не міг бо був у фартуху. Ми подумали шо знімемо фартух вечером, але за день він так намучився шо вечером вже нічого не хотів. А сьогодні зранку Мілка сама до нього прийшла)

21 лайк

Любов зла. А як хочеться, то хуже чим болить. Хай буде удача і любов переросте в гарне молоко!

10 лайков

Цього року помідори нас потішили)

38 лайков

Иван, поделитесь, пожалуйста, рецептом ликера!

1 лайк

Сообщение перенесено в новую тему: Малиновый ликер

З’ясовували з Цезарем хто старший в стаді, домовились шо він керує козами а я ним :slightly_smiling_face:

48 лайков

Заготівля кормів на зиму триває, сушимо овес.

17 лайков

Иван , это зерно ? а как его храните ?

1 лайк

Це овес, після того як ми його зібрали сушимо, а тоді пересипаємо в мішки.

1 лайк

Как спасаетесь от мышек ?

1 лайк

Від цих?

12 лайков

Ну да.
У нас не хватает бочек на две тонны зерна , а мешки не надежная тара…

3 лайка

У нас мишей не багато, усе зерно ми тримаємо в окремому приміщенні, а з мишами боремось за допомогою мишиної отрути.

4 лайка

Не заневолюйте свою маму :hahaha::joy:

4 лайка

Не надiйтеся,що у Вас ще багато часу залишилося до тридцяти,не отямитесь,як iх буде як саранчi :smiley:

3 лайка

У мене тверезо мисляча дружина, вона вчасно буде підстригати мені крила… сікатором :slightly_smiling_face:

14 лайков

От бачте, а зазвичай навпаки, чоловіки сікатором… хрясь-хрясь.

5 лайков

Вот видите трезво мыслящая жена, но вы думаете это поможет?! У меня муж вроде тоже такой адекватный был, ну а и в итоге?!:smile:

8 лайков

Леночка, ты его козовирусом заразила?)

3 лайка

Козовірусом? А він лікується? А які симптоми? Здається я хворий!

6 лайков