Щодо зобов’язаня щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин у господарстві

Может кому-то пригодиться информация.
Источник http://www.consumer.gov.ua/News/4733/Do_uvagi_sub’ektiv_gospodaryuvannya,_shcho_zaymayutsya_utrimannyam_ta_rozvedennyam_velikoi_rogatoi_khudobi,_ovets_i_kiz
Суб’єкти господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз, зобов’язані щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин у господарстві в розрізі статево-вікових і виробничих груп відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 грудня 2017 року № 642 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби”, та від 16 січня 2018 року № 20 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз”.

Вчасна інвентаризація поголів’я дасть можливість власнику тварин:

  •            забезпечити вчасне проведення лікувально-профілактичних заходів;
    
  •            захистити інтереси у випадках виникнення юридично-спірних питань, що стосуються власних тварин;
    
  •            звірити дані щодо наявних тварин для отримання державних дотаційних коштів та уникнення розбіжностей у даних, що надає господарство і які підтверджуються даними Єдиного державного реєстру тварин.
    

Для уникнення непорозумінь під час проведення на підприємстві заходів державного ветеринарного контролю рекомендуємо звернутися до державної установи ветеринарної медицини, під контролем якої перебуває господарство в області, для проведення інвентаризації поголів’я згідно з даними Єдиного державного реєстру тварин.

Просимо завчасно повідомляти відповідні державні установи ветеринарної медицини про намір провести інвентаризацію тварин у вашому господарстві для узгодження термінів зі спеціалістами цих установ.

Для отримання роз’яснень просимо звертатися до державної установи ветеринарної медицини або до структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області, адресу та контактний телефон якого можна знайти за посиланням: https://www.agro-id.gov.ua/kontakti/filiї/

5 лайков