Щедрий вечір

Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоров"я! Готуємось до щедрувальників, от і напекла СОЧНІКІВ. Рецепт підгледіла на сторінці “КозАрма” у Марини, вона і пекла з внучкою. А у нас ось так вийшло!

.
Сусідський внучок гуляв на вулиці, мабуть унюхав запах і прибіг “Щедрувать можна?” Кажу - щедруй! " Щедрик -ведрик, дайте вареник, блюдечко каршки, кільце ковбаски. А як не дасте ковбасу, то я хату рознесу. ВСЕ!" Це він так сказав. Ну, кажу, вареник я тобі дам, і цукерки, і грошинку. Зрадів, все склала в торбинку і побіг. Ще перед воротами достав пиріжок і в рот. Смачненько! Таки добре, що у нас є наш ФОРУМ, і наші козюлі, і все , що вони дають.

31 лайк

13 лайков

Олечка, вам и вашей семье тоже всего самого наилучшего! Пусть все будет хорошо, замечательно и никак иначе! С праздничком! :hugs:
Посмотрела на сочники и вспомнилась мамочка, эх жаль что так далеко они ) и как хорошо когда родные близко! Это счастье!

3 лайка

Люда, яке це щастя, мати живих батьків! Хоч і далеко, але вони Є.

6 лайков

Щиро з святом Вас Вітаю
І сердечно Вам бажаю:
Щоб була завжди надія
Від Андрія до Андрія.
Щоб не кашляли ніколи,
Від Миколи до Миколи.
Щоб стрічали світлі ранки
Від Маланки до Маланки.
І завжди були ви в силі,
Від Василя до Василя.
Щоб завжди була вам шана
Від Йордана до Йордана.
І любов міцна, жадана
Від Івана до Івана.
Від куті і від Різдва
Бог дарує нам дива.
Щоб жили щасливо в мирі,
В хаті чи міській квартирі.
На покуті за столом
Були б сало з часником,
Ковбаса своя, гірчиця,
Карасі в сметані, птиця,
Ще й картопля не пісна,
Добрий келишок вина…
Щоб колядки скрізь лунали,
Щиро Бога прославляли.
А якщо чогось ще треба,
Хай Господь пошле Вам з неба!:pray:t2::pray:t2::pray:t2::angel::angel::angel::heart::heart::heart:

8 лайков

Оля! пів одинадцятого ночі, а я слиною давлюся через твої сочніки) Такі гарні, що, здається, аж пахнуть. Чи можна так людей спокушать проти ночі? Яка ж ти молодчинка і хазаєчка, рідненька моя.

1 лайк