Семья «Koza Nostra»

Виявляється, що нам зовсім мало потрібно для радості : купилось сіно-солома для козявок- уже радість, удалось придбати ячмінь-овес- це вже радість в квадраті :star_struck:

9 лайков

Інна, коли б твої слова, та Богу в вуха. ХООчу козочок. А жених у нас давно вибраний, ми йому і тільки йому вірні:joy: нубієць 75% Буня.(Буцефал)

2 лайка

І ми сьогодні зерна різного набрали а то було вже по сусекам нашкребли. Теж радієм!

1 лайк

І нам сьогодні зерно привезли, радіємо, хоч ще частина лежить під хатою у міщках, не осилили перенести. У нас здороооовенна бочка на 3 тони, засипаємо зверху чепез люк, а внизу є шибер (люк), через який набираємо на їжу. Так добре, ні мишей ні інших друзів.

9 лайков

Ооо, то клас, хочу собі таку бочечку. Це звідки така, молоковози, чи щось подібне?

Це така бочка була “придомлена” ще як на роботу ходили. Наш керівник все тягнув, але не знав навіщо. А потім гроші пропили і стали розпродувать все, що раніше накупили. От ми і придбали 2 бочки, одна для води, город поливать ( колись у ній був бензин), друга -чиста, на зерно. Як нагадаю, як ми їх затягували через два городи, добре, що зима була. Просто через наш вузенький двір такі махіни не проходили між постройками. Зате тепер красота.

6 лайков

У мене від дідуся залишилися здоровенні ящики, дубові, нажаль, тільки два. Влазить мішків по 5 зерна. Ото я їх бережу. Ящики - сундуки, з кришками щільними.

5 лайков

Мабуть бабусині скрині, колись в придане давали.

Бабусина скриня також є, та вона набагато менша і не така важка. То ящики армійські, у нас неподалік був аеродром)

У нашої сусідки такий ящик зроблений, що в нього драбинка вставлена і шоб залізти і вилізти. Але мишей нема

2 лайка

Мне интересно!!!:pray::slightly_smiling_face:

Слова якi, грiють душу…

3 лайка

Инна,мишi не шкодять ?

Они почти герметичны, мыши не могут залезть и не прогрызают.

1 лайк

Танюша, простите, пропустила вопрос. В прошлом году у меня рулонов было два. Один перетаскала в сарай, было свободное место, другой стоял на расстеленной клеенке, сверху тоже накрывала клеенкой. Придавила большими дубинками на пример шалаша. Ковыряла с одной стороны, быстро образовался своеобразный козырек.

Я все облизываюсь на баннеры б/у, продаются на олх. Пока были дешевые, не купила, теперь цена кусачая.

1 лайк

Инна, спасибо за идею с б/у баннерами! Мы когда-то интересовались насчет новых, только цены там были…:unamused:

1 лайк

это дешево если еще и доставка бесплатная то есть повод радоваться.стараемся для своих любимец.:grin:

1 лайк

Таня, раньше цены на б/у баннеры совсем копеечные были, 6*4 можно было за 150 гривен купить, а теперь от 25 гривен за метр квадратный.

2 лайка

Ох у нас новые приключения.

Сегодня, когда сын шел в магазин, одна из ближайших соседок его остановила и обвинила меня в том, что я ворую у них тыквы и свеклу с огорода… Он, бедный, так опешил, что даже не нашел, что ответить.

Вот как себя вести в подобных случаях, даже не знаю. Скандалить идти - толку мало, наверное. Думаю уже несколько часов. Заявление за клевету написать, что ли. Куда это пишется, участковому?

Вот же неймется людям, когда уже их жаба передушит, не знаю…

8 лайков

Писати заяву участковому тоже мало толку, немає складу злочину, можна позиватися до суду, але навіть якщо виграєте справу, то витрати на суд будуть значно більшими ніж компенсація за завдану моральну шкоду.

1 лайк