Семейная ферма "Зелений Дім"

Вітаю Віка, дуже рада що тепер можу бути в тебе в гостях!
Я не очікувала що у вас вже 50 :astonished:
І ще кінь :muscle: :+1:
Від нас всіх привіт :wink: :rose:

2 лайка

Я і не розгледіла, що на привітанні Масяня :grinning: а біля нього це хтось альпійський з рогами? Масяня вже когось крив?
Пішла на профіль дивитись :slightly_smiling_face:

2 лайка

Дорого ранку, Олю, дякую!!!
Так, вже 50 , 30 - дійні, вже 4 козла, та молоді, готові до покриття наступної осені, і Масяня теж тільки на цей рік вже до дівчат піде, малий ще))). Дуже дякую тобі за Буюню, ну дуже гарна кізка)))
Так, на привітанні альпійський козел - Тайсон і Масяня посміхаються)))

5 лайков

Спасибо))) Заходите в гости)))

1 лайк

Кінь - це моя мрія з дитинства - от і наважились, буду викладати фото

2 лайка

И вы ко мне заходите! Буду рада ! Семейная ферма “Настоящий Дом”

1 лайк

Вітаю в Козеленді! Зелений дім - це те, чого усі ми прагнемо. Особливо, недавні містяни.
Але 50 кіз - це ох як немало. Та і випас для такої орави далеко не у всіх є…
Принагідно, запрошую і до нас у гості Ферма-майстерня #NaDesni

5 лайков

Вітаю на форумі! І де це у нас такий Зелений Дім проживає?

3 лайка

Дякую, обов`язково зайду!

1 лайк

Доброго ранку, дякую за привітання!!! Проживаємо ми у Київській обл, недалеко від Обухова, в селі Григорівка)))

3 лайка

Вітаю з новосіллям! Ваше село по київській трасі ?Ми теж ( майже)ваші земляки ,живемо теж по київській трасі, але у Черкаській обл. Запрошую до себе в гості " Кізонька моя мила"

4 лайка

Доброго ранку! :coffee: Вітаю з відкриттям сторіночки. :rose::rose::rose: Цікаво вас читать. 50 кіз :astonished: це ж скільки праці біля них,а ще і кінь. А у мами на руках маленька дитина.Молодці,я захоплююсь вашою працелюбністю. А вам хтось іще допомагає чи справляєтесь самі,родиною? Зоходьте і до мене в гості на мою сторіночку ЛПХ "Рог изобилия"

3 лайка

Доброго дня, Ніна, щиро дякую))) І Ви завітайте до нас, якщо будете поруч))) ми завжди раді гостям і віртуальним, і в домі)))

1 лайк

Дякую!!! Так малеча - “допомагає”))). Справляємось поки тільки своєю сім`єю, старша донечка, їй 17 років - за няньку, ну а ми з чоловіком по хозяйству. Коли любиш те, чим займаєшся - йде тільки в радість, ну а малечі як здорово на свіжому повітрі і з такими друзями)))

6 лайков

С открытием странички! 50 козочек - это очень солидно) Обуховских козоводов прибывает на форуме)

Показывайте своих красавиц и красавцев, очень интересненько)

1 лайк

Вот так нас сегодня порадовала наша Герда, та козочка с которой все начиналось!!! Очень символично получилось, в день открытия странички)))

42 лайка

Поздравляю! :slight_smile: Пусть детки будут здоровы! Мамке тоже здоровья и молочка побольше - на всех чтоб хватало! А родился то кто?

1 лайк

Но не она в этом году открывала сезон окотов, который у нас начался в ночь на Рождество!
Графиня, с сыночком!

31 лайк

Спасибо, Людмила, родила мальчика и девочку, у нас как-то в этом году все как сговорились, уже четвертая рожает мальчика и девочку)))

6 лайков

Инна, спасибо, конечно будем всех показывать)))

1 лайк