Рулетики із печінки козлика

У нашій сім’'ї такий корисний продукт як печінка не ціниться, її ніхто не любить. Тому приходиться придумувати різні способи її використання та маскування. Рулетики із печінки це один із способівїї використання.
Скажу відразу, що всі інградієнти у мене завжди відміряються “на око”
Печінка молодого козлика перемелюю на мясорубці, добавляю кілька яєць, сіль, перець, молоко. трішки олії . Все розмішую і підсипаю муку, щоб утворилась консистенція сметани.
Із отриманого тіста печу блінчики, охолоджую , змащую майонезом із використанням молока Майонез на молоке! Без яиц., в який додаю подрібнений часничок.

Смачного!

18 лайков

Зоя, я правильно поняла, что всё сырое?

Так всі складові сирі

1 лайк

Спасибо, Зоя за рецепт. Что-то мне подсказывает, что будет вкусно :slight_smile: Как раз скоро будет возможность попробовать.

1 лайк

Люда, смакуйте на здоров’я! Все дуже просто і швидко. Я не люблю довго на кухні возитись :wink:

1 лайк

Это как для печеночного торта блинчики получаются?

Так, блінчики схожі.
У мене різниця в тому, що для печінкового торта беру більше печінки, а на рулетики більше муки…
Відповідно в першому випадку блінчики виходять більше крихкі, а на рулетики вони мають бути еластичні, щоб можна було згорнути їх у трубочку :blush:

1 лайк

А можна не рулетики, а торт сделать. Моя сестра так делает. Блинчики перемазывает майонезом, и слоями вылаживает еще жареный лук и грибы.

2 лайка

Торт також я роблю, він виходить більше печінковий і, звичайно, з начинкою.

Робила із пасерованою морквою та цибулею.

З грибами потрібно скуштувати, вірю, що смачно :yum:

2 лайка