Продам відсоткову нубійську кізочку


Кізочка народжена 31.12.2022 в двійні вагою 4,2 кг. Генетично рогата, роги видалені термокаутером.В віці 13 днів вага 6,8 кг. Дівчинка росла і довгенька. Має ген мармуровості.

Мама 50/50% нубозааненка Квітка, батько Айран 93% нуба , решта зааненець . Надій Квітки за першим окотом був понад 5 л, старша кізочка від Квітки, теж порадувала минулого року гарним молоком.
Кізочка знаходиться біля Переяслава, самовивіз, або можлива доставка в Київ.Ціна 4000 грн


33 лайка

Дуже гарна! Не знаю яка вона наживо, а глянула на фото і відразу асоціюється з Рожевий Фламінго.
Гарних ручок дівчинці!

6 лайков

Дякую, вона бежева, дійсно гарнюня і дуже контактна. І що цікаво, таких тихих козенят ,ще не бачила, зазвичай коли перші пару днів береш на , руки, то кричать. А ці тільки бурчали злегка. А ім’я мені подобається!

6 лайков

Ой, а я немогла згадати де я бачила цю красуню.
Нехай ій пощастить з новими господарями!

4 лайка

Сьогодні кізочці 41 день. Вага 12 кг. Гарна така мазуха чекає на добру мамусю. Бочечка на 50 л, якщо що. Живуть в неопалюваному хліві, під низом тепла підстилки. Якби була вища температура, думаю приріст був би ще більший. Але і так не погано. Дівчинка активна, їсть сіно, овес, віники і звичайно молочко. Під козою, але соску візьме.


27 лайков

Доброго дня! Зацікавила Ваша кізочка. Як можна з вами зв*язатись?

Пишу Вам в особисті

1 лайк

Дитина все ще чекає люблячі ручки.

4 лайка

Мама дає зараз протягом дня нам три з половиною літри. Вранці все молоко з ночі випивають кізочки, думаю, що півтора - два літри вони всмоктують. Дівчата з мамою вночі і зранку, а вдень гуляють окремо. Дівчатам вже 2,5 місяці. Мабуть через два тижні відлучати вже треба. Їдять всю дорослу їжу.
Отже, кому потрібна якісно випоєна кізка від мами з гарним надоєм, ласкаво просимо. Дівчинка росла, ласкава, орієнтована на людей.

8 лайков


А тепер з другого боку. Хом’ячки переростки. Як можна за вухами сховати такі форми.

24 лайка

22 лайка

Яка гарнюня! Нехай їй пощастить з новими господарями!

1 лайк

Поки чекає свою господиню. Мамі почали приходити думки продати когось з дійних а цю лишити :rofl:. Але я поки тримаюся

4 лайка

Через тиждень їй три місяці буде, але дуже достойних розмірів дівка. В три місяці відлучимо. Надої її мами дуже радують

7 лайков

Дуже гарна,видно ,що і розумна ,гарних люблячих їй ручок.

1 лайк

Дівчинка все ще чекає господаря. Вчора припинили випойку молоком. Дівка, на вигляд, більше 30 кг.

3 лайка

Є ще така дівка. 3 міс




, дуже крупна.

15 лайков

Доброго дня!Тема ще актуальна? Потрібна кізочка.Яка на даний час ціна?

1 лайк

Ціна та сама. Є дівчата одна краща одної на вибір. Приїжджайте виберете. А Вишня зараз взагалі красуня.

А можлива доставка в Умань звісно з оплатою на дорогу?