Продам козенят Обухівський р-н с.Григорівка

Продам козочку 25% альпійка та 18,75%АН народилася 24.03.2020 року. Вага 3,5 кг.Можлива продажа з мамою 50%альпійкою, пропозиція дійсна тільки протягом місяця.Ціна за двух 6000грн.

Мама 50%альпійка первокотка, вим’я без кармана ПМ 100%козлик з Лукачівки ММ коза в альпійському типі. Папа козочки мій козлик Гор (рогатий) 37,5 %АН МП 6л козочка з довгою лактацією.Тел 0671119881 Юля

8 лайков

Кого зацікавила кізочка телефонуйте, домовимось)

Козочка другий день після окоту

5 лайков

У Білочки ріжки проявилися) Будемо обезрожувати…

1 лайк

5 лайков

Ми стійко перенесли обезрожування.

12 лайков

Спробувала нарешті молочко, а то все малечі віддавала, дуже смачне та жирніше ніж у дворяночки моєї)

2 лайка

Сьогоднішнє фото малечі

11 лайков

Сьогодні з мамою гарненько перебирала та пробувала їсти сіно)

2 лайка

На козочку до кінця місяця ціна 800 грн., ще під мамою , росте добре, обезрожена)

1 лайк

Сьогодні манюня ночувала окремо, вранці 1л мій) Іще зажала манюні)

2 лайка

Вим’я мами кози до та після доїння

8 лайков

Кізочка гарно набирає вагу, можливий обмін на ягнят, кролів та інше. Пропонуйте.

1 лайк

Продам або обміняю козенят, біла кізочка, чорний козлик 18,75%АН , деталі по телефону 0671119881

5 лайков

Мама у козенят легкодійна з смачним молочком.

1 лайк

Альпієчка 25%18.75%АН ще вдома, дуже перспективна кізочка, звертайтесь.

Сьогодні альпієчкі місяць

росте гарнюнічка і чекає смою мамочку) Сьогодні останній день 800 грн.

7 лайков

Це Верба доця Марти

росте, наберає вагу, неймовірна цікавий колір і теж чекає маму 400 грн.(малявка з одним додатковим соском) мама легкодійна та з смачним молочком, її старша сестра цього року первокотка з солодким молочком і дає 2,2-2,6 л. молока. Верба повинна бути ще молочніша так як молочна мама папи)

6 лайков

Славная малышня! :slight_smile: Не понятно, почему по такой цене они задержались…

1 лайк

я думаю что ели бы не карантин то малышню бы давно забрали.Ведь вся проблемма в транспортировке

3 лайка