Продам козлика 50 % нубійської крові, Киевская обл

Продам трьох козликів від мами дворяночки другим окотом і 100 % нуба.Родились 28 лютого 2019 в трійні невеличкими живчиками.ось тут я писала перший раз про них,та все не було коли дати об"яву,бо там ще були окоти і на все одні руки.В цьому посту вище є минулорічна об"ява і майже вся інформація,по батьках,щоб не повторятися.Мама гарноудійна коза,минулий рік на піку давала майже чотири літри жирного доброго молока,потім три літри до вересня і дальше по обставинам переведена з жовтня на одноразове доїння.Її батько заан з хорошими генами і проста коричнева коза.Минулий рік родила також трійню.Бабуся козликів - проста коричнева коза переїхала в лютому до Нелі із дочкою Рікою.Сестричка минулорічна козликів-Дюймовочка родилась на Паску 8 квітня 2018 вагою 1.100.Ось вона,трошки менша від ровесниць,але дуже гарно зложена кізка,також продаю,якщо когось зацікавить.%D0%9C%D0%90%D0%A8%D0%95%D0%9D%D0%AC%D0%9A%D0%90

Вим"я мами в 17 вечора. Козлики дуже кремезні і активні.Всі як під копірку,тільки різні кольори.Всі як норочки.Чорний такий блискучий і самий більший.Виростуть,якщо повезе дуже гарними,як минулорічний.Прошу по 700 гр.Кізочка річна 4000 гр.Кого цікавить,буду виловлювати по одному і якось фотографувати.Вертольоти,яких неможливо догнати.Мамії. Не маю можливості кормити,тому не можу дорощувати,хочу молока :smiley: 098 086 1422 Вера,такий же вайбер.

15 лайков

Ой, какие гарнюсики! Побыстрей им ручек хороших!

4 лайка

Козликам місяць.Невеликі,але дуже активні і плотненькі.Ціну ставлю по 500 гр.Кому треба на осінь козлик від хорошої кози з гарним удоєм, дуже сильними генами, натуральною виносливістю.Все у нас є,білі носики,серебристі вушка,сережки,мама,у якої вистачає молока для трьох і шарм :kissing_heart::rose:!28db9a6f3e3c5c6e14278890e72d75b4c62f7093_1_658x500%20(1)Батько нашої мами юний орел від мами зааненського типу шестилітровки із четверні третім окотом.Інакше гени підуть на шашлички.

2 лайка

Верочка, у Вас такие классные козы! Даже малыши 50% очень породно выглядят. Я с первого дня на форуме любуюсь вашими козомордочками.

3 лайка

Інна.я сама на них любуюсь.одне краще другого.але цього мало.ніби хто закудикав.і мами непогані.а після першого числа прийдеться порізати
.якби це півні.то я би давно їх з’їла.а мене від самої думки вже нудить.що їх треба різати.ніби хоробрюсь.а на ділі вже певне не привикну їсти.

4 лайка

0-02-05-c86856551be1cb62059a91cbc0bf315cc8b2d0ec63c7c6080b71be06b013795b_8de082eaj

7 лайков

Одного продала такий як мама.Залишилось два більших-чорний і молочний шоколад.Дуже розбитні хлопчики,зерно лопають прямо з тачки,треба за ноги стягувати,воду холодну,теплу.Сіно трощать і запивають вволю молоком,пасуться як старі.Абсолютно безпроблемні для мене,мама в них дуже хороша.

3 лайка

Козлики очень красивые, черный с белыми ушками-вообще прелесть. Наверняка, деткам своим и молочность мамы и бабушки передадут. Дай Бог, чтоб нашли новый дом и заботливых хозяев!

5 лайков

Спасибі.як кажуть маленькие,да удаленькие.Такі як комочки важкі.А чорний ще є більший бабин синок,майже однакові по кольору і кремезний такий,бігає за мною і тільки я спиняюся.так він і козу за вим’я любу і таки йому попадає більше молока по принципу щось та дадуть,як не в торбу,то в морду.його маму продали,звичайно він не голодує,сиротинка під моїм контролем

Тепер і кізочка ця рябенька без мами,мами обидві поїхали до Нелі.

9 лайков

А мальчики то выглядят на большие %-ты чем 50%! Такие же хорошенькие!

1 лайк

Спасибі Марі за піддержку,вони таки хорошенькі.Одного продала символічно,щоб пожаліти маму.Бо вони її заїдали,настирненькі,молока повно,але вона від них не могла відірватись.,Кому просто гарного козлика від хороших батьків,будь ласка.098 086 1422 Вера,той же вайбер.Родилися 28.02.2019

2 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.

Козлики ростуть,чекають своєї участі.Але маленька надія жевриться.Може в когось щось там не зрослось з козликом на осінь.Вони не дуже великі,але справні.За грати попали в половині червня за повноцінний секс з малолітніми і так і живуть в великій загорожі,де були кози.А кози в подвір"ї позаду хати,де я їх бачу з кухні і вони контролюють кожен мій рух і кожне слово…Бо чомусь неспокійно на душі,коли вони за сараєм.

Дивіться,які ми хорошуни.

12 лайков

12 лайков

Ой, это вы не о нашем козлика случайно?

6 лайков

Ні я такого не знаю.
:wink:

1 лайк

В субботу у вас покупали же)

Це я пожартувала.:joy:Звичайно я впізнала0-02-05-2d99de736375a9ae227e2216fdd364c55296eec59cb672f61215f2819744333b_19345139 тільки він в якомусь ракурсі смішному.Ви просили інформацію про батьків.ось тут http://forum.kozovod.com/t/prodam-kozlika-50-nub-jsko-krov-vozle-beloj-czerkvi/26604 інформація про маму і це він син чорної кози,кізочка сестричка продалася маленькою зовсім…Тільки я їх збила в купку в другу об"яву,щоб бачили всіх разом.Вони всі четверо від трьох кіз родичок-двоюрідних сестер.І вдалися як близнята.Два чорних і два рижих.По ходу якщо хтось примітить для своїх кіз козлика із цих,буду пояснювати.Рижий більший проданий Наташі,залишився чорний з підпалинами більший,гарний і два менших також чорний і рижий світліший.

2 лайка

Бачу,мого коричневого вже пропонують для роботи,правильно,хай відбиває витрати,може ще кому терміново треба козлик.Чорний готовий включитися в жнива.:hahaha::hahaha::hahaha:Гарний трьохколірний,Ласкавий і все там в нормі з 00.Мама за першим окотом давала три з половиною смачнющого молока,коза про генетиці дуже сильна.Він з четвертого окоту.Батька залишаємо на третій сезон.

4 лайка