Продам двох кізочок 50% нубійської крові біля Білої Церкви

Кізочки в продажі.Замітно підтягнулися,гуляють обидві,поки не парую,вим"я наливають,не дою,але спостерігаю кожен день,плотні вим"ячка правильної форми,третю сестрицю їхню почали доїти.Активні в гульках,думаю в листопаді можна покрити.Але якщо залишаться,будемо зимувати непарованими.придивіться до красуньок,маленьких сформованих корівок.Внучка ламанонубійочка також росте,дуже їстовита,любить зерно,любить увагу до себе,любить пастися,любить сіно.Універсальна кізочка недорого.В мами дуже добре молоко.

7 лайков

Сьогодні в нас гульки другий раз за осінь.В зиму можна покривати…

4 лайка

За два дні так вимотали батька і мене,що нерви здають.Це вже такі дорослі гульки,що треба покривати.Але в мене нема ким,купіть цю солодку парочку,не пожалієте.

Ось тільки весна була,/це весняне фото/,вже осінь і треба розставатися з любимками.А любимки всі.І для чого для мого серця ці випробовування.:joy: Але що раз у зиму важче самій,мусиш приймати рішення,бо скільки їм всього треба.Продажем одних підтримуєш других.Кругооборот в природі.Але коли попадаються мами добрі для дітей,то і душа радіє за них.Так що мами в когось таки справи кращі,дозвольте собі таких дівчаток.:kissing_heart:

27 лайков

Верочка, а какие именно? Две белые или коричневые?

Ось ці з вим"ячками з об"яви і кофейна ламанчулька,а взагалі і маму Бейжу можу продати / спарована нубійцем/ можна і її дочку два з половиною роки ,та що з ламанчулькою,можна і ламанчульку з мамою і ще є така ж коза,також два з половиною роки.Кому цікаво,питайте,думаю,ще могла би запропонувати ще когось,бо в зиму багато.http://forum.kozovod.com/t/malenkoe-hozyajstvo-milusha/22666/1219

1 лайк

Верочка, у Вас все козы шикарные! Я только любуюсь ими. Тк свои еле помешаются в козлятнике. Еще возможно свою малую подарю, тк бодают ее все.
Люди, кто хочет хороших коз или молодняк -это шикарный вариант.

5 лайков

Ой ,Вера, если бы не расстояние, точно уговорила бы маму на таких шикарных девочек! Прямо не козы, а клад!

4 лайка

Была с козой на свадьбе к альпийцу, у него все дочки этого года с такими вымечками как ваши молоденькие, вот и мечтаю что и у меня родятся такие девченки.

2 лайка

Я думаю,що не так важливо,чи воно є,чи ні.Просто такі собі скороспілки,гормончики грають.Воно в хорошої кози виросте і за два тижні до окоту.Головне щоб там арочка була під вим"я і мішечок зі шкіри для майбутнього вим"я.Мої зааноламанчі раніше майже всі були з вим"ячками і кого доїти мусила,кого разів два подоїла і запускалися.Така генетика в них була,а молоко я їм і віддавала,щоб не понижувати імунітет.А кози непогані і молоко добре і кількість буде,тільки якщо їх буде небагато і буде все що треба для них і головне хоч трохи допомоги.:smile::heart:

6 лайков

imageimage

29 лайков

Віра, який вік цих сісястих дівах?

3 лайка

О у первой арочка прям как у Ахтуси моей )) не гуляют что-то, а Санта поливается вовсю уже )

2 лайка

Віро, козюлі у Вас як на картинках по козоводству, КРАСУНІ :+1::+1::+1:

5 лайков

Спасибі,непогані,так їх люблю,

Мої восени вже по два рази погуляли обидві,а менша ламанчуля так підгулює,вже разів три гуляла,а їй п"ять з половиною місяців,

А цим старшим рівно дев"ять місяців.А ще є восьмимісячна,то як починають гуляти,козел батько з одної сторони на секціях голову повішає,а вони на пеньку з ясеня старого стають з другої сторони,дістають до нього і цілуються розвратниці,мусила сокирою пеньок повибивати кусками,щоб не було на що ставати і дотягуватися.

10 лайков

20191007_131341 !

29 лайков

А ми все чекаємо нових мам,хороші,спокійні,помаленьку запускаємось.Можу продати разом з мамою,мама хороша коза,хороша мама.Кітна півтора місяця,родить ще дві кізочки,і будете мати династію.Вона в нас аристократка,її люблять всі і вона всіх.Остання з моєї трійні білих лебедів -Ласка,Лиска і Бейжа.Від душі відриваю,але так обставини мною крутять.Можу поторгуватися,тільки мама має бути добра.А ні то будемо зимувати якось.

23 лайка

А одну маму продаете? Дуже гарна вонам у Вас коза

В лічку напиши,які в тебе плани?

2 лайка

Дівчатка молоденькі - гарнюні.Будуть гарними корівками!

4 лайка