Продам два нубійських козлики 87.5 % Великополовецьке Київської Сквирського

Козлики в продажі.Вчора загуляла 50 % доросла кізка,то коричневий не відходив від неї,так би проїздив день ,але загнала в сарай,то не замітила,що і він туди просочився.А це не його сарай,кози почали його виховувати.Як він гудів,поки я прибігла.Не зівайте майже вигодуваного самця.Розумний торг можливий.І розово -білий дуже непоганий,спокійнющий,любить ласку,бігає,щоб не обділила увагою.А ласки на всіх вже не вистачає.

10 лайков

Хлопці пришіптують родичку молоденьку

36 лайков

Дивлюсь на них давно.Та останнім часом мене переслідує думка, що хтось із цих парубків чекає на мене:yum:

7 лайков

Будь ласка,для Вас з задоволенням.Дуже не проти.У темного ще більш дитячі ігри з дівчатами,а світлого вже замічала в повноцінному паруванні з усіма чоловічими ритуалами.Прямо мітлою згрібала з кізочки і бачу вже прийдеться розділяти,хай дівчатам пісочниця окремо і хлопцям окремо.:hahaha::joy::fertility:

9 лайков

Ось як мама говорила із своїм минулорічним.

А цих вона точно так же любить,все до себе підпихає.

23 лайка

На то она и есть мамочка :smiling_face_with_three_hearts: Красивые козлики, поскорее пусть найдется им новая мама.

6 лайков

Все думу думаю,де його ще нашкодити трохи

32 лайка

18 лайков

Козлики в продажі.за рогатого можу поторгуватися.коричневий 4000 гр.Вайбер скоро відключать.за десятки контактів.Питають.по ночах скидаю фотки.всім гарний ,ніхто не торгується.

3 лайка

Мабуть мій козлик усе-таки жде мене))

1 лайк

Ні,не кажи так.Знаєш скільки за нього так казали і як результат.Я вже серджуся.Кидай аванс і він твій.

3 лайка

Дождусь з/п і буду вас вмовляти ))Так що не баріться мамки,бо заберу красеня)

5 лайков

0-02-05-d58caccee38e973b5d32d58f591a779ac18fb44ac2a91203be9f658965d2847d_65d5407cj

0-02-04-3876c9c4f34dfcf15d5c4d009f8d263306440cbedad2edbf73d62609e079b3d1_54377391j Невже такий козлина нікому не треба.Посередині два 75% риженькі,мощненькі,гарні.На середній справа біло-розовий дуже нарядний брат коричневого 87.5 % рогатий,віддам трохи дешевше тільки тому що рогатий,дуже спокійний-Мазунчик ,роботу знає добре.Нам 2 квітня 3 місяці.

13 лайков

Верочка, такие козлы-красавцы! Где те мамки и папки?! Не понимаю!

4 лайка

Ото ж то,де вони.

3 лайка

Мне одна дама звонила, интересовалась покрыть ее козу моим нубийским козлом. На что я ей сказала, чтобы купила маленького и вырастила своего хорошего козла. Мне ответили: “Я что, дура, круглый год кормить его задаром (!) и говно его гребти?” Вот такое понимание у людей. Я трубку положила.

20 лайков

Така думка майже у всіх кмітливих людей.І ще й сердяться,бо ціни козла не можу озвучити і така собі дура.козла жаліє.

5 лайков

Наглых и хамоватых, я бы сказала. Тогда пусть не обижаются отказам. А то покрыть-то хочется “отим гарним” и за 3 копейки, а не вонючим Борькой в навозе и с блохами из соседнего села, что кроет всех в округе… “Шо вам, жалько?”

Так вот и выходит, что мы, дураки, содержащие козлов не один год и кормящих их вволю, ничего не должны тем самым умным. Но я бы назвала их по-другому.

14 лайков

девчонки, конечно обидно когда люди так говорят, но давайте видеть позитив - мы ж козлов для себя держим, а остальные пусть как хотят так и выкручиваются. У меня на днях тоже было - случайно встретилась с девочкой - знакомой, живут недалеко, мама держит двух козочек. Спрашивает -“Я слышала, вы к своим козликам никого не пускаете?” А то я думала к вам осенью в гости напроситься - какая мне разница, кому те 100 гривень отдать…" Смолчала я за эти 100 грн, все равно ведь паровать не буду…

10 лайков

Прагматичні люди,куди не кинь.:goatlaugh:

20171104_112803 03 Ще раз покажу батька і діда по батькові.Знаю що багато людей заходять на форум зі сторони,може приверну увагу.:hahaha::hahaha::hahaha::joy:Так хочеться тим пацанам знайти нові сім"ї.Перше ще в Батево у Андріяна,друге йому 10 місяців і дід козликів з Батево.Зараз козлу два роки.А й дійсно ,скільки він вже всього переїв,перепив,перебив граючись,сердячись,що не сидиш і не чухаєш тільки його.:rose::rose::rose::heart:

27 лайков