Продам 50%нубийских+37,5% зааненских козликов, "Коза-юа", Житомирская обл.

Продам козликов, которые на видео.

Белый, родился 18 мая одинцом, 3 августа вес 25кг, обезрожен термокаутером. Цена 2200грн. Мама Вайта.


Серый, родился 19 мая в двойне, 3 августа вес 19кг, комолый. Цена 2100грн. Мама Барби.

Младший родился 10 июля в четверне, 3 августа вес 9 кг, рогатый. Цена 1200грн.Мама Квейта.
Папа всех козликов Енисей.

Телефон 0675010993, Ольга.

21 лайк

Дуже сподобався білий такий граційний, анатомічно гарно складений лошарик і вже практичноо випоєний молочком, готовий жених.

Читаю теми і думаю тут такий красень, а люди морочаться ким покрити своїх кіз і дуже часто пускають їх під сільських “тузиків” без роду-племені та щей з купою болячок

10 лайков

Так, білий найкращий :slightly_smiling_face:

Я до понеділка ще почекаю, а там похолодає - і всіх покаструю, бо вже мої кози скоро до цапа будуть проситися, щоб нічого позапланового потім не вийшло. Бо козлики хоч і живуть окремо, але так буде надійніше.

1 лайк

Будем надіятись, що до понеділка знайдуться господарі цим красеням

1 лайк

Оля, а можно нескромный вопрос - какой у Вас рост? А то не могу понять то ли на фото козы такие огромные, то ли вы такая миниатюрная.

Кажись 153 см :slightly_smiling_face:

Ну от і понеділок давно позаду, а “фаберже” все ще на місці :joy: Завтра чіпати не буду, так що до суботи дзоніть-пишіть, кому потрібні :wink:

3 лайка

Ну все, тему можна закрити.