Продається 100% Англо-нубійський козлик. Львів.

Ще до цих пір чекає? :astonished: Як би ж знаття, що Хлоя наступною весною дівчаток родить, то вже б їхала забирати. Такий красень від неймовірної мами! :heart_eyes:

7 лайков

Оля, так надо брать )) чтоб Хлоя не имела другого выхода, кроме как родить козочек ))

7 лайков

На мій погляд козеня чекає коли ціну напишуть іншу :rage:

Александр, если вам не подходит, то ищите там где вам подходит, предложений масса, по разной цене… но вы почему-то ждёте, что на этого цену снизят… как по мне, то каждый владелец сам вправе решать какую цену ставить, никак не вам. Своих животных продавайте как хотите, хоть бесплатно раздавайте.

17 лайков

Александр, дякую за підказку, та я поки не планую піднімати ціну.

29 лайков

Нові фото Річарда.


42 лайка

Ох ох красавец, потемнел, такой яркий стал. Где те мамы и папы :hugs:

4 лайка

Иван, выставьте объявление в группе в фб. Там активно интересуются козликами и козочками. Особенно такими красавчиками :slight_smile:
Козы Украины ФБ

4 лайка

Дякую за пораду! :rose:

1 лайк

Дуже гарний хловчик. :heart: :heart: :heart:Бажаю вам знайти йому гарних господар1в

3 лайка

36 лайков

Красивый мужик. Я думала, что забрали давно. И родители красавцы, мама бомба. Девчат наделает белоушек, моя мечта :relaxed:
…постоянно возвращаюсь на маму Сирену ещё раз взглянуть.

13 лайков

как с вами связаться можно?

1 лайк

Напишите личное сообщение Ивану

2 лайка

За Річарда внесли завдаток.
В продажі залишається його брат Посейдон.

30 лайков

Іване, а хто батьки Посейдона?

Посейдон рідний брат Річарда, відповідно, батьки ті самі Серена і Маркіз

4 лайка


Ось на фото, на дальньому плані Посейдон, по середині Річард, на передньому плані Умка.

29 лайков

!ване поздоровляю з новенькою гарнюнею к1зонькою. :heart: :heart: :heart:Шикарних козляток вам у майбутньому

4 лайка

Щодо Пасейдона - я в шоці! І не тільки тому що він красень)
У мене в господарстві народився абсолютний двійник по розкрасу… Навіть уявити не могла, що це якийсь тип. Батьки хлопчика - тато з Батьово від Адріана а мама від Каті зі Стрекози.
Моєму, правда, кілька тижнів…
Але хоч там як - красень!

11 лайков