Проблема з вигулом

Продолжить обсуждение из Проблема со здоровьем и выменем у козы:

Доброго здоров’я всім господарям і Вашому хазяйству! Нещодавно купила козу після третього окоту , хазяї виводили на пасовище , я теж почала виводити, проблема з’явилась на другиий же день не дається коза доїтись, залишила в сараї на два дні, попустило, знову вивела на берег стррибає наче їй дуже боляче( вимя м’яке на погляд ранок немає змазую маззю Делонг щоб не сушило але всеодно недається, що робити?? Вимя велике майже до полу, чи можна їй якусь сумку для нього щоб не зачіпалась ніде?

Стрибае, когда доите или на пастбище?
Можно и сумку, можно и лифчик, можно и платьице :slight_smile: Посмотрите тему "Очумелые ручки" или новая жизнь для старой одежды на козьем подворье, там есть примеры.

Мої на випасі теж без охоти доїлись, поки зловиш-набігаєшся, а в сараї стоять як солдати. Якщо вим’я до землі, то може на випасі вона його травмує і тому не хоче доїтись, ще й комах на випасі багато, не кожна постоїть

Прыгает на дойке, спасибо за совет, щас посмотрю, зделаю и отпишусь о результате)

1 лайк

Наташа, дою тільки в сараї, а про комах… можливо, буду пробувать пораду Людмили, там побачим)

2 лайка