порівняльні показники молока різних порід кіз в форумчан

Дівчата і хлопці , хто робив аналізи молока у себе в господарстві від кіз різних порід. Я знайшла лише європейську порівняльну характеристику. Цікаво яке молоко у міксів 50*50 нубо - заанів, нубо-ламанчів, і взагалі реальні показники молока в наших господарствах. Я не цікавилась ще скільки коштує такий аналіз, але думаю при бажанні не проблема його зробити, адже при кожному базарі повинна бути ветлаболаторія.
Одні дуже нахвалюють нубів, інші кажуть що різниці не відчувають, а Ви що скажете?
Хто робив поділіться інформацією, де, скільки і в який термін це робиться?

11 лайков

Всі лише сердечка ставлять, видно ніхто не робив аналізів.
Хіба для себе не цікаво?
Як дочекаюсь від своєї ламанчульки молока, обовязково зроблю.

Галина, я пыталась сделать, в лаборатории на рынке. Лаборанты не отказывались, но предупредили, что у них анализатор настроен на коровье молоко, по козьему будут примерные показатели, точные сделать не могут…

1 лайк

в нас у Львові є зооветеринарний інститут, треба буде поцікавитись, як буду в тому районі.

Я бы тоже хотела сдать на анализ молоко, но не знаю где у нас можна сдать.

місцевий ветеринар, думаю, повинен знати

Я когда мама была еще здоровая ездила на рынок с молоком и брынзой (г. Сумы) так проверяла жирность молока(без анализа у нас не разрешают торговать). Утреннее было когда как и 5,5 и 5,2 а один раз и 6. У нас на рынке анализы берут и с козьего молока, так как много людей им торгует. Честно говоря я породы своих коз не знаю. Но хочу узнать.Как это сделать подскажите?

1 лайк

покажіть їх, а ще є тема - оценка коз по фотографиям. В любому випадку треба сфотографувати і загрузити фото

Я их выставила.Фотографии на сайте

1 лайк

І що Вам відповіли наші форумчани?

Подивилась щойно. Як на мене були в роду десь альпійці і заани, словом дворяночка з добрим молоком

1 лайк

Сказали надо добавить фото мамы и папы. Я маму добавила а папу зарезал сосед это его козел.

Да действительно молоко очень вкусное и не пахнет ничем.И сильно жирное.