Подарую декоративного кролика, Макарів, Київ

Кому треба гарна тваринка дарую, зможу підвести в Макарів, в Київ по попередній домовленості. Попала до мене пів року назад. Ручна, тільки треба щоб до нової обстановки звикла. Зву її Боня.
0992526151 Оля

10 лайков

Гы) У мя аллергия на кроликов…) а то б взяла…

Ну о так Лена, а я вже подумала у Боні нова хозяюшка знайшлась)

1 лайк

Олічка, я б забрала, але трохи далеко (((. От якби хто знайомий з Києва їхав …в мене донечка любить таких вухастиків.

А я би з радістю віддала, тим паче дитині) поки що він дома, якщо хтось їхатиме дасте знати. Якщо її заберуть і я повідомлю.

1 лайк

І я б забрала, в нас колись був кролик Мотя, спав з нами на дивані як котик. Але вже його немає… Як раз 10-го червня в сина день народження, був би відмінний подарунок. В Київі зустріну

Вітаю Юля, давайте так і вчинимо. Напишіть Ваш номер, передзвоню коли їхатимемо в Київ.

0662083071, 0982231642 на першому є вайбер. Оце діти будуть раді!

1 лайк

Наша Боня тепер Боня Юлі) нехай радує дітлахів!
Юля дуже приємно було познайомитись, надіюсь ще зустрінемся:wink:
Оголошення можна закрити. Дякую.

2 лайка

Оля, дуже вдячні за Боню! Андрійко сьогодні з самого ранку вже біля неї) Наклали повну мисочку їжі їй, хочуть витягти, але ще не дозволяю) Дуже рада була знайомству! Теж сподіваюся що зустрінемось

2 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 180 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.