Підкажіть може хто стикався з таким???

Після доїння кози,молоко постійно збігається… Чула ,що може бути мастіт,чи так може бути??? Підкажіть що робити??? Їсть коза непогано(проте худа дуже),паразитів ганяла

Може бути мастит, може бути кетоз. Що їсть коза? В яких кількостях? Молоко збігається просто так чи при кіпятінні?

2 лайка

Молоко збігається при кипінні,хоча пару днів не збігалося…Коза їсть зелень,сіно,дерть і пшеницю (по жменці даю на ніч)…

Пшеницю по жменці, а дерть?
Молоко кипятите саме чи розведене водою?
Якщо молоко поставити відстоюватись в холодильник на пару днів - чи є осад?

Молоко почало збігатися 2-дні… решта днів не збігалося… видою і поставлю некип"ятитиму гляну тоді чи є осад чи немає… Молоко нерозвожу водою,посуду в якій кип"ятила стараюсь витирати насухо

Ви вважаєте,що можливий мастит??? Навсякій випадок підкажіть які уколи потрібно колоти??? І куди колоти бо я козі неколола ніколи…

Я дико извиняюсь, что влажу в тему, где отвечать могут только ветеринары, но, Елена, может стоило бы дать более полную картину происходящего, которая длится более месяца, если это та же коза. Так специалисту будет легче определиться с диагнозом.

Я поки що нічого не вважаю. Я чекаю відповідей на питання. Наприклад, скільки ви їй даєте дерті я так і не дізналась.

1 лайк