особисте господарство МАРШЕР

Вітаю всіх зі святом великої Пасхи, хочу побажати усім форумчанам Божого благословіння.
О:slight_smile:сь прийшов час коли і я ,також як і більшість із нас, вирішила створити свою особисту сторінку. Трохи розповім про себе.
Зараз ми живемо під Києвом у 20 км, найближчим часом будемо переїджати у село. Вирішили ми спочатку орендувати житло у селі а потім без поспішки знайти собі будинок і купити його. Тож рішення вже ми прийняли, варіант для оренди будиночка ми знайшли, переїджати плануємо у травні.
Зараз у нас є три собаки: Асія ( алабай 4 роки), Мона (алабай 6 місяців) і Люся (двірняжка 5 років). Також у нас три кішки: Рися, Клякса і Піра.
Плануємо придбати кіз. Я обзвонила багатенько господарств і таким чином трохи визначилась де будемо купляти кіз. Зупинилась я на Ламанчах, вірніше сказати ,що я у них закохалась.
Близькі мої друзі не розуміють мого рішення переїзду у село, тому саме серед вас на форумі я почуваю себе нормальною.
Дякую за те ,що ви є!

45 лайков

Мона і киця Рися, чомусь фото не грузиться або я щось не так роблю

1 лайк

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Мариночка,вітаю з на цьому затишному форумі:bouquet:
Якщо ви сюди потрапили, то без кіз уже не лишитесь. Це точно:blush: І на одній не зупинитесь, ця хвороба козоманія буде все прогресувати і прогресувати. Я також закохана у Ламанчів, так що будем “хворіти” разом. Ласкаво просимо!

4 лайка

Дякую @zoia1 Вам Зоя за теплі слова. Не розумію чому але у мене не получається ставити фото. Може Ви підкажете що і як робити?

47 лайков

31 лайк

Наш син повернувся з навчання, собака Асія його не бачила майже рік, зустріч була дуже душевна.

54 лайка

Поки я з своїм тупим нетом пробувала відправити повідомлення, у Все все вийшло. Вітаю ще раз.

Яка ідилія:blush: У нас також в будину живе семеро котів і на вулиці троє " дворянських" собак

1 лайк

маленька Мона

43 лайка

@zoia1 я дуже люблю собак. Найближчим часом у нас з’являться козочки, потім виставлю фото.

2 лайка

Марина я так же под Киевом 45 км по Одеской трассе.
Добро пожаловать!.У меня соседка купила две козочки ламанчи и козлика Зааненца.

2 лайка

@Katja Христос воскрес. Як гарно що ви поряд. А сусідка купила козенят у Вас?

А вам за то. что вы есть!Добро пожаловать! Вам тут рады!Помогут, расскажут, поддержат. если будет такая необходимость.

3 лайка

Поздравляю с открытием странички! Собачки у вас классные, а скоро и такие же классные будут козочки)

1 лайк

Христос воскрес, дякую Вам

Дякую за підтримкудля мене це дуже важливо

Христос Воскрес!!!
Марина, поздравляю с виртуальным домиком и добро пожаловать!
Ваши собаньки просто шикарны, а еще как обзаведетесь козочками…, поверьте, Вы не розачаруетесь в Ла Манчи, для меня это лучшие козы в мире!

6 лайков

Мариночко, сердечно вітаю на цьому чудовому форумі! Запевняю, Ви не розчаруєтеся. Тут багато цікавого про породи кіз, собак і курей… і сорти малини коротше, про все, що Ви захочете завести, на новому господарстві. А ще, дивовижні дівчата ветеринари і просто приязні господині козогосподарств, які охоче допоможуть Вам кваліфікованою та доброзичливою порадою. Я теж з Київської області, Кагарлицький район. Хай щастить, сусідко!

3 лайка

Христос воскрес, дякую Вам Галочка.

1 лайк

Воістину воскрес! Дякую Анна за теплі слова.

1 лайк