Описание и правила раздела "Помоги ближнему"

Тут форумчане просят о помощи в экстренных ситуациях.

Правила раздела

Никаких специальных ограничений нет. Единственное условие – ситуацию нужно описать как можно более подробно.

ВНИМАНИЕ

Администрация не несет ответственности за правдоподобность историй и фактов, и правильность имен, размещенных в темах в этом разделе.

Размещая просьбы о финансовой и прочей помощи, авторы берут на себя полную юридическую ответственность за любой вид сбора средств, а также подвергают риску свою и только свою репутацию.

Данный раздел создан по просьбе форумчан в ответ на периодически случающиеся непредвиденные обстоятельства в жизни, когда помощь нужна немедленно, и другой выход найти сложно.

8 лайков

Обращаем нимание, что те просьбы, которые публикуются новичками на Форуме сразу после регистрации и без согласования с администрацией форума, будут удаляться.

Раздел только для активных форумчан, у которых случилась беда.

1 лайк

@Brovarchanka Тетяно, вибачте що запитую, можливо не там де треба, але хотіла б розібратись…
В мене чомусь жодна з цих тем не висвічується в “останніх темах”… Це так задумано, чи я щось “понатискала ненароком”?.. Просто я подумала, що можливо тоді і інші форумчани не бачать цих дописів і відповідно допомогти чимось не можуть…

2 лайка

Ольга @Pastukh
Перевірте ще раз, будь ласка. Якщо не буде видно, попросимо власників двигуна перевірити, може якійсь збій.

В мене все видно, всі теми з цього розділу і в останніх, і через головну

Праворуч є кнопка, якщо ввімкнути спостереження, то жодне повідомлення мимо не пройде.

2 лайка

Щойно двI теми пIдняла

1 лайк

Вибачте, я не дуже розуміюсь в цих питаннях, але спробую пояснити…
Після того як тут написала, то теж знайшла як увімкнути сповіщення. Увімкнула. І тоді, після того як обновила сторінку, то ці теми у мене з’явились у списку.
Але перед цим їх не було в останніх темах… Я зайшла сюди після вашої відповіді в іншій темі про “кредити”, Ви там дали посилання в цей розділ… І тому я не знаю, чи то колись по неуважності, якимось чином, раніше відключила сповіщення, ( але не пам’ятаю такого), або в початкових налаштуваннях цей розділ не підтягується до “останніх тем”…
Тепер, щоб дізнатись, треба запитатись в тих людей, хто ще спеціально не підписався на цей розділ, в кого налаштування стоїть - “за замовчуванням”…

Мені ще прийшла така думка. Можливо це через те що я заходжу з телефона.
І якщо відкривати з телефону розділ “Допомога козоводам”, то вони ідуть в перемішку із темами з закритого “Золотого клубу”, в одному довгому списку… Це, можливо, як варіант чому не показувалось раніше…

1 лайк