OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Вчора тільки привезли, внучок все переживає, як його виховувати, дрисирувати, бігає кожні п"ять хвилин перевіряти, чи спить собачка. А собачка маленький, погуляв трошки, поїв і спить.

1 лайк

Такого охранника ещё самого охранять надо:grin: , пусть растёт сильным и злым!!!

1 лайк

Наталья, так к собачке и охранник приехал - внук на каникулы, как раз обоих и охранять, и кормить и воспитывать.Меньшего выгуляли и накормили , старший сам ест, и то хорошо.

5 лайков

Оля, як у Вас приємно і спокійно на сторінці - комфортно. Успіхів у сироварінні. Чекаємо тепер на нові творіння)

3 лайка

15 сообщений перенесены в новую тему: Сирковій десерт – для любимих внуків (рікотта, згущонка і желе)

Сегодня были в лесу, готовимся к Троице Насобирали букет, чабреца ну и козкам веточек.

14 лайков

Красота!

26 лайков

Красота!!!:heart_eyes:

Оля! Вітаю з святом. тобі і твоїй сім"ї і країні процвітання і благополуччя.
В якому благословенному краю ми живемо!!! Куди не подивишся, краса невимовна і неповторна.

4 лайка

Спасибі, Галя! Вас з Трійцею, здоров"я всім, а остальне приложиться.

Сьогодні купили морську сіль з ламінарією, одсипала трошки козюлям, буду в їжу по трошки додавати. Катя ветерін чила, як зробить з пачки лезуньця, треба попробувать.

Катя вчила
, одну букву проковтнуло

1 лайк

А де Ви 11 купували,треба ж заказати дочкою 1 сво1м,а то я через сво1х к1з майже н1де не буваю,не знаю н1чого.:joy:

Купували в рибному магазині , 750 гр. 22 грн. І на стіл у соляночку насипала, молодший внук любить огірочка повмочать, хай буде користь дитині, але про це в голос ні-ні, а то не їстиме. Каже - я оцей твій бур"ян у бульоні їсти не буду, значить требе зварить і витягти зелень. Бабка годить, аби їли.

5 лайков

Ой, дівчата, сижу оце, вся така задоволена , прямо відпочила душею. Була сьогодні на концерті Павла Дворського і його синів - зал повнющий, концерт чудовий. А пісні всі українські, душевні, аж плакала. Разів п"ять зал вставав, такі співаки ! Оце культурна програма . Дою кізок і розказую - не сердіться, що пізно, зате я теке гарне слухала. А вони поопускали голови і слухають мої розказні , мох розумнички.

20 лайков

37 лайков

Вот так, с помощью скутера мы возим сено

2 лайка

О, а я почти так же из посадки ветки вожу:grinning: Только на велике) Как нагружу - за ветками меня не видно, только мордаха довольная светится - я ж козявкам вкусняшку везу))))

8 лайков

аж жаба давить
Оце ви молодці!

1 лайк

Я сама в шоці, як це до нас приїхали ад 2 концерти