OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Ура, дочекалися! Свої, Сьогодні 6 штук зірвали, скоро квасить будемо!

23 лайка

Огірочки з теплиці, Гравіна і Беттіна. Беттіну і Еколь вирощували вже років з 5, а Гравіна посажена перший раз , хоч і дороге насіння, але себе оправдує. Розсаду вирощую в хаті, сію після 8 березня, а потім з трьома листочкали виношу в теплицю. Цього року, як у квітні похолодало, то укривали шубками-пальтечками, але спасли.

8 лайков

Оля, еду на огурцы!:stuck_out_tongue_winking_eye:

Галочка, на утреннюю лошадь успеешь! Жду!

2 лайка

Акебия зацвела!

14 лайков

А вдруг дождемся плодов!

20 лайков

Ой какая красивая!!!

1 лайк

Люда , мы сами первый раз видим такое чудо. Вчера гуглили полдня , так там еще и плоды бывают. Эта лиана у нас давно. Ну 6-7 лет точно, рядом куст жимолости, так та цветет уже 3 года подряд. Теперь даже задумалась о размножении, есть одна веточка этого года, растет от земли, прикопаю - посмотрим, что будет. А то такая красота растет в недоступном глазу месте - на сетке между участками. Говорю соседке - смотри, в твой сад тоже красота заглядывает. Если переживет заморозки, которые на 10-11 мая обещают, то будет много цветков.

3 лайка

Оль, як гарно в тебе! І чого ти так далеко, дорога моя смереко? Я зачарована ліаною. Прикопуй побільше, та будеш ділитися з земляками. Я вже назви твоїх огірочків записала , буду пробувать садить по твоєму методу, а то я посіяла зразу у теплицю, а у морози мабуть насіння пропало. Посіяла знову. Хоч у минулі роки виростали гарні і зарані.

2 лайка

Ніна, наче і не далеко, але у нас не має транспорту, що б кудись їхати далеко, тільки скутер, наш хозяїн і помічник. А по ліані, то скажу чесно, росла вона собі і росла, аж поки в цьому році не зацвіла. Тепер я до неї придивляюсь, а то плилося на тин і добре. Прикопаю, самій цікаво, треба ж десь ближче посадити, щоб любуватися. А ви може будете їхати куди, мимо нас, то ми ж на самії дорозі, як з гори почапинської спустились - так от і ми, . Заїзжайте, сьогодні сир робила качоту, пробний варіант. Потім покажу, як засолиться і визріє, а їсти можна коли гості будуть.

3 лайка

Девочки, сегодня заказала Витоцел для коз и для поросят, в Киеве, высылают НП, фасовка по 5 и по 25 кг. За 5 кг. 295 грн. тел. 0675724910 Володя.

3 лайка

А это что такое? поподробнее для чайника :blush: может и мне надо?

Нашла что это! А что там с дозировкой только. На корову 30грамм, а как же ш отмерять козе, это ж максимум 5грамм получается!

Наберите в поисковике ( справа вверху кружочек с ручкой, возле вашей буквы М) покупка пробиотика Витацел и там Катя Ветерин дает разъяснения.

Оля, а скажи по секрету, у тебе там підпільний ботанічний сад? :heart_eyes: Нікому не скажу. Скільки всього гарного цвіте! Не встигаю милуваться:relaxed:

2 лайка

Галочка, без секрету - ну не філіал, а так, для себе. Бачу, що в гостях була , спасибі за сердечка . На дворі холодно, то ми хоч посидимо та щось почитаїмо. Яке добро інтернет! Треба бігти поливать, од морозу спасатися, а я тут сижу. Побігла, буду ввечері.

3 лайка

Сьогодні, 11,05,17 року вночі був такий мороз, що вимерзло все - картопля, розсада, гарбузи, квасоля, виноград, горіхи - це тільки те, що видно на 10 годину ранку. КАПЕЦЬ! У нас рання картопля цвіт викинула і вже вся лежить, хоч і поливали два дні впідряд. Природу не обдуриш…

3 лайка

Капец! У моих родителей тоже самое. Я в шоке била целое утро.

1 лайк

Оля, прочитала и побежала на огород… (((( я рыдаю, 70% картошки померзло, спаслась та, что под деревьями … у меня она уже дважды нагорнута, может отойдет снизу??? Блин, пересаживать нечем.

1 лайк

У нас минулої ночі був також мороз, вимерзла рання картопля, кабачки, гарбузи, помідори:sob:

3 лайка