Окоти наближаються день за днем. Щоденник

Поздравляю с пополнением :bouquet:

І в мене сьогодні поповнення.Коза,яка три роки підряд родила по одній кізочці,нарушила традицію і подарувала козлика,а щоб мене не розстроювати,через 10 хв таки викинула ще й дівчинку.В минулому році була кізочка коротковушка,в цьому нарушила традицію і перший раз за чотири окоти родила діток з довгими вушками.Такі гарнюні.Тільки я вже роблюсь ледача,не хочу бігти вночі з ними до мами,то два рази погодувала під мамою і надоїла на ніч молока,та й забрала до хати.Вони поїли та й сплять,а я все рівно не сплю.0-02-04-03c4fd8d84e0712e7b7fceda2f057e46863dbb974acebc210a4d1b48287348f3_235057ec 0-02-04-9c721e39f2ce7fda15b38e41140cc6d62714a87c293c393f38023d18b1ee1ee1_e6ae187a 0-02-05-ec68c70471659fce94b5da18ae3752454f21d124dfd7020186ecf88dbefce118_1a083f79

39 лайков

Красотунчики! Шерстка блестит, как у норки. Поздравляю с малышами! :relaxed:

1 лайк

Поздравляю! Это такая забава, как тут уснуть. Молочко чтоб текло рекой :blush:

1 лайк

Вітаю с козодітками. Мамочці швидкого відновлення і побільше молочка :rose::rose::rose::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:. Лада ,а козенята під мамкою чи самі годуєте?

1 лайк

Які класні хлопці,такі рябенькі. Хороших їм ручок і бистріше продатись.

Вітаю Вєра :rose::rose::rose::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:,дітки такі довгоногі,як моделі.

3 лайка

Спасибі дівчаточки,справді дуже гарні діточки родяться,тільки чогось дуже вже втомлююся біля них,не вистачає часу ні на що більше.

4 лайка

Вєра,а ви самі управляєтесь з господарством,чи хтось допомагає?

1 лайк

Всех поздравляю с новорожденными красапетками)

4 лайка

Верочка, поздравляю с новорожденными! У Вас всегда очень красивы и козы и их малышы, даже белые. Всегда ими любовалась. Я помойму еще и козликов на ОЛХ Ваших видела, тоже очень красивы. Жаль, что Вы так далеко от нас живете.

2 лайка

Ладочка и Вас поздравляю с малышней! У многих вчера был насыщенный день. Ждем фото малявочек.

2 лайка

Якби в мене поліпшувались умови трошки,щось підремонтовувалось для полегшення роботи,щось удосконалювалось,я би і з сотнею справилась,дуже полюбила цих тваринок.Справляюсь частково,діти допомагають в плані доставки і пошуку зерна і сіна і за це їм велике спасибі,вони звичайно і сердяться,хочуть,щоб я віддихала більше,та і їм часом нелегко,бо своє життя,роботи напружені,діти.А мене це рятує більше від відчуття непотрібності,одинокості.Знаєте,як та річ,що ще і не стара,а от уже віджила своє і десь там пилиться,бо вже новіше щось є.От я дуже боюсь десь там пилитися на задвірках долі :hahaha::hahaha::hahaha::joy:то і шукаю собі де втомитися,якось так.Вам пораджу всім,не заневолюйте себе занадто,бо ці кози то така зараза,що не дає спинитися.В молоді роки є чим зайнятися,так що шукайте легші заняття.Звичайно якщо є сім"я і всі за.то чому б ні.Але в нас так заведено в основному,що все це жіноча ноша і бажання щось змінити в житті.:heart::heart::heart:

15 лайков

Перший окот в цьому році два козлики 87.5% безподобні і баловні ще ті.Родились 2.01.2019 vv vvz Зараз трохи більші,діти оцієї мами ось тут

39 лайков

Вірочка, вітаю Вас із козодітками! Я завжди захоплююся вашими козами. козинятками! :heart_eyes:Нехай ростуть здоровими, продуктивними тваринами, а мамки молочком радують!

2 лайка

У мене знову сьогодні знову поповненя, +1 кізочка.

А Василина все ще бойкотує…

19 лайков

43 лайка


Девочка сусличка ! Цвет виден хорошо вблизи .

36 лайков

Ну вот видно, где мужик, а где барышня) Светлый козлик, а темная козочка?

2 лайка

Козлик отдельно не хочет позировать , скачет бесперерывно … словить в кадре не получается . А тут собаки залаяли и дети замерли на 1 секунду )))