Не уявляю свого життя без квітів

Зоя, это печеночница?

Так, це вона. Правда красива? Особливо раньою весною коли все навкруги ше чорне та похмуре.

4 лайка

Покажу ще частину своїх тюльпанів, їх дуже багато різних видів і кожен зачаровує своєю красою. Ось ці прості ранні, зацвітають самі перші

18 лайков

Це бахромчаті, бахрома на листочках нагадує іней на зимових гілках.

19 лайков

Лілієцвітні, вони самі в порівнянні з першими не високі, але квіти такої цікавої форми.

20 лайков

Піонієвидні

16 лайков

Мої улюблені-попугайчасті

21 лайк

Зеленоквіткоті у них по пелюстках їдуть зелені прожилки

17 лайков

18 лайков

Очень красивые цветы! Видно, что в них много вложено души и сердца. От такого " цвітника" должно быть всегда хорошее настроение… Такая красота…

3 лайка

Це точно приходжу до своїх квіточок і про всі негаразди та проблеми відразу забуваю. Особливо люблю сидіти ввері (вдень не дуже посидиш), коли спадає спека, квіточки пахнуть, цвіркуни співають…Хочу літа:slight_smile:

3 лайка

красотень у Вас!!!

1 лайк

Цветник у Вас просто потрясающий! Волшебный мир!

3 лайка

Клематиси- ліани, які полюбляють відкриті сояічні місця. Але при посадці цих росли потрібно притяняти їхне коріння, яке полюбляє вологу. Для цього модна посадити поблизу низькорослі багаторячні квіти чи однорічники, які створять тінь у підніжжя клематисів. Клематис це ліана, яка потребую опори.

18 лайков

Клематис “Бал квітів” - зачаровує своїми величезними квітами

15 лайков

А це Хайгли Хайбрит (все ніяк не можу запа’ятати цю назву):worried:

19 лайков

Виль де Лион має дуже довгий період цвітіння

18 лайков

Дуже гарно получається, коли посадити разом 1-3 клематиси різних кольорів з однаковим періодом квітування, тоді в період цвітіння на одному кущі з’являються різні квіти

20 лайков

Зоя,вы умничка! :hugs: Я как и вы не представляю своей жизни без цветов. Поэтому знаю, сколько труда и любви требует эта красота. Первое, что я сделала когда мы купили дом в селе, я заполонила все цветами. Они росли у меня кругом. Постройки планировались, а цветы уже росли:smile:
Очень люблю лилии и клематисы. Это мои фавориты. Летом это петунии. Они создают яркие цветовые пятна все лето.
Могу о своих цветах говорить долго и много😄
Соберусь как то и тоже сделаю древничек по цветам. Будем делить опытом. :wink:

4 лайка

Зоя, какой группы обрезки клематис Хайгли Хайбрит? Я давно к нему присматриваюсь. Розового у меня нет.