Не уявляю свого життя без квітів

Зараз попробую знайти фото, щось у мене поміж фоток немає порядку… все порозкидано по різних флешках:worried:

2 лайка

Мне не срочно, до весны ещё есть время) Можно и поменяться на что-то…))

1 лайк

Да,Зоичка, я подожду…Еще не кспеху…Но ты меня запиши…И подумай, может почвопокрывные есть?

Ось знайшла декілька фото, назв я не пам’ятаю:slight_smile:…у мене так часто буває , що замовила якийсь сортик, посадила , а папірець із назвою - викинула , або сховала так, що не знайти:joy:

12 лайков

Мала флокси шиловидні , але минуле літо було засушливе, нестача води для поливу і я невпевнена, що вони не загинули і весною проростуть

1 лайк

@zoia1 мне по одной деленочке хост…Запиши пожалуйста…Не в названии дело, а в красоте))))…И еще что там будет у тебя, пиши меня…На новую почту, город Синельниково…Напишешь когда, я тебе вышлю адрес в личку или сюда

Зоя, красивые хосты) Мне последняя очень надо) Можно меня в тетрадочку?)))

И я бы хост купила! Можно цену в личку? И сорта!

Добре, дівчата! Ось дочекаємось весни і …:wink:

1 лайк

@zoia1
Случайно нашла заметку Цветоводов Ставропольского края, укоренение глоксинии. Заинтересовалась, попробовала, и вот результат. Один лист , и семеро ребят.
На листочке нужно сделать несколько поперечных надрезов на расстоянии примерно 1 см. Грунт влажный, но не мокрый. Я использую верховой мох, как для фиалок. Немного прижать к грунту центральный стволик листа, закрыть в тепличку(пищевой контейнер подходит идеально)
А дальше каждый день смотрите, проветривайте ненадолго, если грунт влажный поливать не надо, не перестарайтесь.
у меня получились 7 крепеньких деток, под листиком еще несколько развиваются. Раньше я занималась только фиалками, но уж очень мне эта глоксиния Есения понравилась.
Желаю всем удачи!

17 лайков

А як саме і коли то все робити?
Мені дуже подобаються ці кущики.
Попід хатою два в купі росло, ще й мішали там… Розсадили - один в дворі залишився, інший на вулиці посадили (є місце між огорожею та тротуаром), то якась добра людина на другий день з корінням витягла і забрала:cry:
Але я всеодно хочу на вулиці щось щоб росло гарне.

2 лайка

Фозицію можна розмножити
1.Відводками.Для цього необхідно взяти гілочку пригнути її до землі, прищипити (наприклад зігнутою проволкою) щоб не піднімалась і присипати землею в частині де має утворитись коріння. Щоб коріння утворилось швидше в місці його утворення можна на корі зробити надрізи.Якщо зробити це навесні , то восени або наступної весни можна буде відсадити готові кущики.
2.Пагінцями. Нарізати восени здерев’янілі пагінці довжиною десь по 15см і посадити у пухкий грунт, залишивши на поверхні 2-3 бруньки.Накрити листям на зиму. Весною коли зніметься листя із бруньок почнуться розвиватись листочк. Таким способом можна спробувати розмножити посадивши тепер у кімнатні горщики, портимавши пагінці перед посадкою кілька днів у воді.

4 лайка

дякую! жаль, що тільки зараз це прочитала, а на дворі вже темінь… завтра зранку зріжу пагінець, засуну в горщик з землею, може якраз вийде…

1 лайк

Ура! Нарешті я дочекалась весни (для мене вона цього року почалась на два дні раніше календарної:blush:) Із-під землі виринули підсніжники, за ними дріжно з’являються нарциси, тьльпани, крокуси (якісь вони цього року ріденькі, напевне миши перетрубили:sob:) Зазеленіли іриси.
Два дні після роботи працюю біля своїх квітів. Вже встигла обрізати частину троянд, клематисів, почала прибирати рослинні рештки, які лишились з осені.
Вже можна викопати іриси і деякі багаторічники. Думаю, що іриси зараз пересадити краще, поки вони іще не почали інтенсивно рости.
Прийду від кіз виставлю фото , лишків які можу продати тепер.

5 лайков

Можу запропонувати так1 ириси ( ці знаю точно де ростуть) Назв не знаю, тому позначатиму цифрами.

І так почнемо
№1 Біло-фіолетовий (я називаю його- матросик:grin:


№2 Жовтий

№3 Деже високий і з великими квітами, такого вишукованого кольору.Моя сусідка його називає-Інтелегентний:heart_eyes:
№4 Білий

№5Синьо-голубий (моя назва-Конопатий)


№6 Голубий, дуже високий

№.7Коричнево-шоколадний, я його люблю за його чарівний аромат із усіх ірисів, які я маю він самий пахучий . середнього росту і його плюс в тому, що любу погоду він витримує “на ногах”

6 лайков

За коричневий розказала, а фото не добавила, ось він
№7

7 лайков

Зоя, цены в студию :slight_smile:

Всі іриси бородаті попакую по 5шт. одного сорту (з меншою кількістю навіть не хочу гаяти часу) по 50грн.(очищу від землі, але не митиму)
Можу запропонувати мікс різних сортів,( в тому числі і таких, що не попали вище перераховані) 100шт-300грн.

Ірис сибірський двох видів, надсилатиму великими кущами, які собі поділите -30грн. кущ

ї
Маю також ірис карликовий синій, гарно підійде для альпійської гврки, вздовж доріжжок, цвіте зарання.

Також іриси бордюрні висота 25-30см- синій, фіолетово-коричневий та жовтий.
Також багаторічників по декілька кущів дельфінумум (суміш синього та голубого), мак, очиток, вербейник
Тіль така швидкість, що всі фото ніяк неполучається загрузити:sob:

4 лайка

Інші іриси продаватиму уже після цвітіння

Дівчата,хто замовив квіти постараюсь завтра відправити НП і повідомлю номер накладної