Не уявляю свого життя без квітів

Кто заказывал цветочки через interflora.com.ua ?в каталоге 2017есть интересные предложения…Девочки ваше мнение ?

А случайно магнолию никто в саду не садил? У нас на рынке вроде есть какая-то районированная. Ну так хочется попробовать вырастить красоту

7 лайков

Какой дневник потрясающий ))Красота , да и только . Тоже очень люблю цветы и у меня их много )

1 лайк

Ласкаво просимо до компанії,заглядайте частіше, будем разом чекати весну і перші квіточки:rose:

Спасибо))У меня уже руки чешутся петунии высевать )

1 лайк

Ще трохи рановато

Зоя, у мене пропоиція - висіяла якісь квіти, напиши. А ми будемо і собі))))

1 лайк

Оля , будемо разом сіяти та вирощувати:seedling: Тільки я сію майже майже всі квіти відразу у грунт. Всі підвікрнники займає розсада перцю та помідор. Мені дуже подобається гвоздика турецька своїх розмаїттям кольорів.Це дворічник, можна сіяти під зиму, або й сама насіється якшо не зібрати вчасно насіння (у мене саме так ї буває дуже часто:wink:)

13 лайков

Ось рудбекія

8 лайков

Я придбала купу квітів, завтра покажу які, буду питати що з ними робити ):blush:

2 лайка

Оля, чому не хвалишся своїми покупками

1 лайк

Ой, забула… :confused:
Зоя, підкажи по каланхое, на моїй сторінці, будь ласка.

Как я люблю турецкую гвоздику… а она у меня никак не хочет расти. Я её и сеяла, и покупала кустами, и все равно не хочет расти.

2 лайка

Як не росте:fearful:Цеж така рослина майже як бурян,тільки не встигну обрізати вчасно квітконоси із насінням то на наступний рік маю що виполювати-сходи зявляються густі-густі і , що саме головне, в самих непідходячих місцях.

1 лайк

У нас грунт почти один песок. Может влаги не хватает ?.. Не знаю. Так поливаю. Оставляла цветоносы, потрусила семена в грунт и не взошло на следующий год ничего. Может почва не подходит? Попробую еще раз посеять. А может вымерзает? Зимы у нас морозные в Харьковской обл.

Якщо насіння якісне то посіявши цього у липні-серпні (як тільки достигне) то насіння проросте і до зими рослинки навіть встигнуть підрости.Ніколи не помічала щоб вони вимерзали, а ось під великим шаром снігу, який довго лежить рослинки можуть випріти

1 лайк

Только что выпускала на улицу свою “банду”- собак.
На улице тепло +1, все мысли о посевах, о цветочках.

3 лайка

Так уже хочеться весни

13 лайков

Фото, просто душу раздирают и одновременно радуют.
Еще немножко и будут приятные весенние хлопоты.:blush:

2 лайка

Зоя, немножко весны:wink:

Искала фото своей турецкой гвоздики, и что-то не нашла… Но тоже растёт как сорняк, и сама сеется, и я семенами летом в рядочки сею - всходит отлично.

9 лайков